Michał Janiszewski pokazuje piękno polskich gór w swoim najnowszym filmie poklatkowym 4K

Michał Janiszewski pokazuje piękno polskich gór w swoim najnowszym filmie poklatkowym 4K17.11.2017 07:57
Michał Janiszewski pokazuje piękno polskich gór w swoim najnowszym filmie poklatkowym 4K

Przez 3 ostatnie lata Michał Janiszewski koncentrował się na pokazaniu swojego ukochanego miasta – Warszawy – w jak najlepszy i najciekawszy sposób. ”Rytm gór” to projekt, który absolutnie odbiega od wielkomiejskiego życia. Zobaczcie, jak wyglądają spokój i piękno w rozumieniu Michała.

Michał Janiszewski jest fotografem i filmowcem, który specjalizuje się w filmach poklatkowych. Przez 3 ostatnie lata pokazywał Warszawę w niecodzienny sposób, lecz postanowił odejść od tematu tej metropolii. Mimo tego, że naprawdę kocha to miasto.

Rytm Gór - odkryj piękno polskich gór... (Bieszczady, Tatry, Karkonosze, Pieniny) 4K

W tym roku postanowił skupić swoją uwagę wokół kompletnie innego rejonu naszego kraju. Michał obrał sobie za cel polskie góry. Uważa je za jedno z piękniejszych miejsc na Ziemi, głównie ze względu na ich różnorodność, tajemniczość i niedostępność. Zadaniem, którego się podjął, było pokazanie wszystkich cech polskich gór na nowo.

Po to, by stworzyć swoje nowe dzieło, Michał z ekipą musiał przemierzyć ponad 2000 kilometrów samochodem, zdobyć kilkanaście szczytów, zrobić ponad 21 tysięcy zdjęć i zmontować wszystko w piękny film poklatkowy 4K.

Więcej informacji o projekcie znajdziecie na stronie internetowej.

Źródło artykułu:WP Fotoblogia
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Udostępnij:
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)