Michał Massa Mąsior - fotografik, perkusista i ... nasz nowy bloger [galeria]

Michał Massa Mąsior - fotografik, perkusista i ... nasz nowy bloger [galeria]

Michał Massa Mąsior - fotografik, perkusista i ... nasz nowy bloger
Michał Massa Mąsior - fotografik, perkusista i ... nasz nowy bloger
Krzysztof Basel
22.11.2010 17:45, aktualizacja: 01.08.2022 15:02

Naszym nowym gościnnym blogerem został Michał Massa Mąsior - fotograf modowy i reklamowy. Przeczytajcie, kim jest Massa i zobaczcie jego najciekawsze fotografie wykonywane między innymi dla Getty Images i kilku innych polskich oraz zagranicznych agencji fotograficznych.

Massa ukończył kurs International Center of Photography oraz kursy i warsztaty Getty Images. W 2007 roku był nominowany do Polskich Oskarów Mody. Współpracował z wieloma agencjami reklamowymi, między innymi: Eskadra, Opus-B, Demo, Adheads, Wallstreet czy Fashion Color, oraz z magazynem "Lounge".

Obecnie jest także wykładowcą Warsztatów Sztuki Fotografii. Michał Mąsior, bazując na doświadczeniu w fotografii oraz jej nauczaniu, będzie dzielić się z nami swoją wiedzą głównie na temat fotografii modowej, studyjnej w serii poradników autorskich. Tak Michał pisze sam o sobie:

Jestem fotografikiem i perkusistą albo perkusistą i fotografikiem. Jedno i drugie to moje wielkie pasje. Od kilku lat fotografuję przede wszystkim modę. W zdjęciach interesuje mnie to, czego wielu fotografików stara się ustrzec, czyli POP. Moje prace wystawiane były w Krakowie, Nowym Jorku i Barcelonie. Wychodzę z założenia, że fotografia może kłamać, ale nigdy nie oszukamy emocji oglądającego nasze zdjęcia.

Michała możecie także spotkać na jednym z koncertów grupy  White Rabbit's Trip, w której gra na perkusji. Jeśli lubicie gitarowe granie, to polecam:

My TV is my friend

Więcej zdjęć Massy znajdziecie na jego stronie: www.madmassa.com. Obejrzyjcie też najlepsze praca fotografa w naszej galerii poniżej.[block position="inside"]1497[/block]

Źródło artykułu:WP Fotoblogia
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)