"Miles Aldridge - Lavazza 2010" w bielskiej Galerii B&B

"Miles Aldridge - Lavazza 2010" w Galerii B&B
"Miles Aldridge - Lavazza 2010" w Galerii B&B
Krzysztof Basel

06.03.2010 07:08, aktual.: 01.08.2022 15:26

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Polecamy Wam wernisaż wystawy "Miles Aldridge - Lavazza 2010", czyli fotografii z najnowszego kalendarza znanego producenta kawy. Początek już dzisiaj o godzinie 18:00 w Galerii Fotografii B&B w Bielsku Białej.

Na wystawie w Galerii Fotografii B&B zobaczymy prace fotografa Milesa Aldridge'a , które znajdziemy w najnowszym kalendarzu firmy Lavazza. Organizatorzy zapraszają także na spotkanie z przedstawicielami znanego producenta kawy.

Tematem kalendarza jest muzyka. Na zdjęciach pokazano 6 znanych utworów: "Va Pensiero", "Guarda Che Luna", "O Sole Mio", "Con Te Partiro", "Baciami Piccina" i "Nessun Dorma. W sesji wzięły udział znane modelki, między innymi Bianca Balti, Georgia Frost, Lydia Hearst, Daisy Lowe, Alexandra Tomlinson i Alek Alexeyeva. Projekt powstał w rzymskim miasteczku filmowym Cinecitta. Sam twórca twierdzi, że przy tworzeniu fotografii do kalendarza inspirował się filmami Felliniego: "La Strada" i "Dolce Vita". Więcej informacji znajdziemy na stronie: www.lavazza2010.com.

Miles Aldridge - Lavazza 2010

Galeria Fotografii B&B

ul. 1 Maja 12, Bielsko-Biała, Poland

Źródło artykułu:WP Fotoblogia
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)