Mimo tego, że dzielą ich tysiące kilometrów, udało im się zrobić wspólne zdjęcie

Mimo tego, że dzielą ich tysiące kilometrów, udało im się zrobić wspólne zdjęcie30.05.2017 08:42
Mimo tego, że dzielą ich tysiące kilometrów, udało im się zrobić wspólne zdjęcie
Źródło zdjęć: © © Jennifer McMahon / [Facebook](https://www.facebook.com/JenniferArielPhotography/)
Redakcja Fotoblogia.pl

Często dzieje się tak, że żołnierze muszą zostawić swoje ukochane kobiety i wyjechać na misję. Bywa, że gdy wyjeżdżają, ich żony są w ciąży. Tak było tym razem. Mimo odległości, małżeństwu udało się zrobić wspólne zdjęcie.

Za tym wzruszającym obrazem stoi fotografka Jennifer McMahon. Zdjęcie porusza zwłaszcza tych, którzy znają ból tęsknoty i rozstania ze względu na pracę. Brandon Philips jest zawodowym żołnierzem służącym w marynarce powietrznej USA. Niefortunnie zdarzyło się tak, że musiał wyjechać na misję, kiedy jego żona, Veronica, zaszła w ciążę.

Jennifer McMahon z Jennifer Ariel Photography musiała stanąć przed nie lada wyzwaniem. Jej zadaniem było wykonanie zdjęcia ciążowego wspomnianego małżeństwa. Jak to zrobić, skoro mąż stacjonował na pustyni, a żona bezpiecznie oczekiwała na poród? Rozwiązaniem okazał się poruszający kolaż fotograficzny, na którym Brandon klęka i trzyma rękę na brzuchu ukochanej.

Fotografka umówiła się z Veroniką na sesję zdjęciową i ustawiła ją tak, by poza zgadzała się z ustawieniem dłoni Brandona. Małżeństwo marzyło o pięknej wspólnej fotografii i trzeba przyznać, że McMahon podołała zadaniu. Może nie jest to szczyt technicznego kunsztu, ale powiedzcie sami - chwyta za serce.

Więcej zdjęć znajdziecie na Facebooku autorki.

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Udostępnij:
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)