Miniaturowy świat w czasach pandemii. Artysta stworzył spa z maseczek

Miniaturowy świat w czasach pandemii. Artysta stworzył spa z maseczek
Źródło zdjęć: © © Tatsuya Tanaka / [Instagram](https://www.instagram.com/tanaka_tatsuya/)
Marcin Watemborski

13.08.2020 05:48, aktual.: 26.07.2022 14:47

Tatsuya Tanaka od 10 lat zajmuje się tworzeniem dioram przedstawiających różne scenki. Wykorzystuje do tego różne modele i figurki. Tym razem podjął się stworzenia świata nawiązującego do pandemii koronawirusa SARS-CoV-2.

Tatsuya Tanaka jest artystą, którego obserwuję od wielu lat. Pisałem już o jego twórczości przekrojowo wcześniej, lecz najnowszy projekt zdecydowanie warto pokazać. Podczas pandemii koronawirusa SARS-CoV-2, fotograf postanowił złapać za codzienne przedmioty i opowiedzieć o tym, za czym tęskni.

Do realizacji swoich wizji, Tanaka wykorzystał maseczki, rękawiczki, termometry, papier toaletowy oraz inne rzeczy, które mogą kojarzyć się z potrzebami czasów COVID-19. Wśród scenek zobaczymy stok narciarki, wypad pod namiot, lokomotywę i podróżników oraz spa, gdzie maska ochronna udaje basen.

Jakby nie patrzeć ze względu na światową izolację i liczne obostrzenia, wiele osób w tym roku nie zazna urlopu ani nigdzie nie wyjedzie, więc jest za czym tęsknić. Poza tym – co to za wakacje z maską na twarzy, zero przyjemności.

Więcej zdjęć artysty znajdziecie na jego Instagramie.

Źródło artykułu:WP Fotoblogia
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)