Mission Impossible: Lady GaGa ma uratować Polaroida!

Mission Impossible: Lady GaGa ma uratować Polaroida!

Mission Impossible: Lady GaGa ma uratować Polaroida!
Mission Impossible: Lady GaGa ma uratować Polaroida!
Krzysztof Basel
08.01.2010 14:01, aktualizacja: 08.01.2010 15:01

Lady GaGa związała się z Polaroidem - firmą, którą wielu uważało za trupa. Piosenkarka nie została tylko twarzą marki, ale podpisała wieloletni kontrakt i obejmując funkcję Dyrektora Kreatywnego firmy. Telewizja MSNBC przeprowadziła krótki wywiad z popularną artystką, rozmawiając o jej nowej posadzie.

W ciągu roku Polaroid sprzedał ponad milion urządzeń z serii PoGo. W planach jest też wypuszczenie cyfrowych aparatów z tej serii tworzących zarazem zdjęcia błyskawiczne w rozmiarze 3" x 4" oraz mobilne drukarki z Bluetooth oferujące wydruki w rozmiarach 3" x 4" i 4" x 6". Zobacz konferencję prasową Polarodia:

Dzień później na targach CES 2010 Polaroid zaprezentował  prototyp nowego aparatu na filmy błyskawiczne - Polaroid PIC-1000. W stolicy hazardu pojawiła się też Lady GaGa w wielkim kapeluszu:

Warto też zobaczyć wywiad z Jonem Pollockiem, CMO Polaroida:

Jon Pollock of Polaroid Talks Creative Partnership With Lady Gaga

Lady GaGa jest obecnie na topie, ale czy uda jej się wznieść równie wysoko Polaroida? Szczerze mu tego życzę, ale uważam też, że jest to raczej mało prawdopodobne w dobre rozwoju cyfrowych aparatów. Mało realne, ale jednak możliwe. Polaroid musiałby jednak zaskoczyć świat produktem innowacyjnym, wyjątkowym i świeżym, który wykorzystywałby jednocześnie odświeżoną technikę zdjęć błyskawicznych. Mam nadzieję, że tak właśnie będzie, a nawet jeśli im się nie uda liczę, że Lady GaGa wraz z szefami Polaroida uratują legendarną markę oraz technologię od kolejnego upadku.

Źródło artykułu:WP Fotoblogia
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)