Młode talenty fotografii złapane w nowym numerze SNAP ME

Młode talenty fotografii złapane w nowym numerze SNAP ME

SNAP ME 8
SNAP ME 8
Jacek Siwko
30.04.2011 07:22, aktualizacja: 01.08.2022 14:41

Ukazał się właśnie nowy numer internetowego magazynu fotograficznego "SNAP ME". To już 8 numer tego wydawnictwa. Każdy, kto śledzi poczynania "SNAP ME", zauważy pewną prawidłowość: każdy kolejny numer jest lepszy od poprzedniego. "SNAP ME" idzie dobrą ścieżką.

["Snap Me"](http://Aby zgłosić swój udział w magazynie należy przesłać od 1 do 4 zdjęć na e-mail: zgloszenia@snapme.pl ) to magazyn dostępny tylko on-line, a jego wersją drukowaną jest co miesiąc wydawana pocztówka, którą wybierają czytelnicy. Głosy można oddawać na facebookowym profilu "Snap me". Założenia twórców magazynu można sprowadzić do jednego: promocja młodych talentów.

"SNAP ME" jest niezależnym magazynem on-line promującym fotografię i fotografów. W wirtualnej przestrzeni prezentujemy różne postawy, style i tematy fotograficzne. Naszym widzom/przeglądaczom/fanom w każdym numerze oferujemy prezentację 30 różnych fotografów.

Polecam zatem zapoznanie się z nowym numerem magazynu, a w przyszłości może ktoś z Was będzie jednym autorów fotografii publikowanych na łamach "SNAP ME".

PS Aby zgłosić swój udział w magazynie, należy przesłać od 1 do 4 zdjęć na e-mail: zgloszenia@snapme.pl

Źródło: SNAP ME

Źródło artykułu:WP Fotoblogia
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)