Modelka z zespołem Downa została ambasadorką giganta kosmetycznego

Modelka z zespołem Downa została ambasadorką giganta kosmetycznego

Modelka z zespołem Downa została ambasadorką giganta kosmetycznego
Źródło zdjęć: © © Benefits Cosmetics / [Instagram](https://www.instagram.com/p/BsTPvK4A6wZ/)
Monika Homan
11.01.2019 08:20, aktualizacja: 26.07.2022 15:59

Do grona ambasadorek znanej firmy kosmetycznej Benefit Cosmetics dołączyła Kate Grant - jedyna dziewczyna z zespołem Downa, która wygrała międzynarodowy konkurs piękności.

Kate Grant marzy o tym, żeby zostać supermodelką. Jest na dobrej drodze. W ubiegłym roku zwyciężyła w konkursie piękności Teen Ultimate Beauty of The World. Pochodzi z Irlandii i nie byłoby nic nadzwyczajnego w tym, że dziewczyna chce rozwijać swoją karierę w modelingu, gdyby nie fakt, że 20-latka ma zespół Downa.

W ubiegłym tygodniu Kate została ambasadorką dużej firmy kosmetycznej - Benefit Cosmetics.

Ma świetną okazję, by zostać supermodelką. Uwielbiam jej optymizm i jako jej mama zawsze będę ją wspierać.  Kiedy jesteś młody, myślisz, że nie ma granic. Kate nie pozwala, żeby jej choroba i ograniczenia, które są z nią związane, stanęły na jej drodze

Kiedy Kate była mała, lekarze stwierdzili, że nigdy nie nauczy się czytać i będzie miała problemy z mową. Dziś dziewczyna ma 20 lat i spełnia swoje marzenia w świecie mody i wizażu. Odkąd skończyła 13 lat chciała być modelką. Rodzicie wspierają ją na każdym kroku i wpajają jej, żeby nie przejmowała się przeciwnościami losu.

Udział Kate w kampanii firmy kosmetycznej został bardzo ciepło odebrany przez internautów. Pod jej zdjęciem na profilu Benefit Cosmetic UK pojawiły się ciepłe komentarze i prawie 5 tysięcy polubień.

Zobacz też: Cybersejf – jak stworzyć bezpieczne hasło?
Źródło artykułu:WP Fotoblogia
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)