Diabelska sesja pod wodą

© Kristian Schmidt, Shawn Heinrichs
© Kristian Schmidt, Shawn Heinrichs
Olga Drenda

09.03.2013 09:55, aktual.: 26.07.2022 20:19

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Pozowanie do sesji pod wodą obok diabła morskiego nie jest proste, ale ma szczytny cel.

Sesja fotograficzna, którą z myślą o ochronie rekinów wielorybich stworzyli Kristian Schmidt i Shawn Heinrichs, okazała się strzałem w dziesiątkę. Jej twórcy postanowili pójść za ciosem i po raz kolejny wykorzystać swoje umiejętności w dobrej sprawie. W Internecie opublikowano właśnie "Manta Ray of Hope" - nową odsłonę oceanicznych sesji. Tym razem duet fotografów zatrudnił modelkę i tancerkę Hannah Fraser, aby zapozowała w towarzystwie manty, gigantycznej ryby, nazywanej również diabłem morskim.

© Kristian Schmidt, Shawn Heinrichs
© Kristian Schmidt, Shawn Heinrichs

"Manta Ray of Hope" powstała na Hawajach. Celem sesji jest zwrócenie uwagi na konieczność ochrony diabła morskiego. Ta piękna ryba jest zagrożona wyginięciem, może jednak zostać objęta ochroną (autorzy sesji zachęcają do podpisania petycji w tym celu).

[solr id="fotoblogia-pl-65173" excerpt="0" image="0" words="20" _url="http://olga.drenda.fotoblogia.pl/1775,poruszajace-zdjecie-z-powodzi-dwukrotnie-nagrodzone-grand-press-photo-poznaj-jego-historie" _mphoto="rzl6ygpuc5kbl1xoqvql3vxa-1bd5f6f.jpg"][/solr][block src="solr" position="inside"]2722[/block]

Motywem przewodnim tej sesji jest taniec, dodatkowo więc towarzyszy jej film. Całość ma może nieco kiczowaty klimat rewii z Las Vegas, ale jeśli może przyczynić się do czegoś dobrego, to chyba możemy przymknąć na to oko.

Źródło artykułu:WP Fotoblogia
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)