Moment Pro Camera – kontroluj smartfona jak profesjonalny aparat

Moment Pro Camera – kontroluj smartfona jak profesjonalny aparat

Moment Pro Camera – kontroluj smartfona jak profesjonalny aparat
Marcin Watemborski
11.07.2018 10:31, aktualizacja: 11.07.2018 12:31

Moment to firma, która robi nie tylko obiektywy, ale również aplikacje. Najnowsza wersja ich kontrolera aparatu w smartfonie pozwoli na przeniesienie poziomu obsługi urządzenia na wyższy poziom.

Moment Pro Camera to aplikacja, która umożliwia zaawansowaną kontrolę nad parametrami fotografowania na smartfonie. Wszystko opiera się na prostym i przejrzystym interfejsie. Bez problemu będziecie mogli zmienić czułość ISO, czas otwarcia migawki, balans bieli, a nawet ustawić ręcznie ostrość. Co więcej – to nie tylko aplikacja fotograficzna, ale również filmowa.

The Best New Camera App For Your iPhone and Android | Moment 3.0

Jedną z interesujących opcji jest sposób zapisu pliku – możecie wybrać między formatem TIFF, a JPEG. Wideo można kontrolować w zakresie klatkażu – 24p lub 30p. Program pozwoli też na wymuszenie nagrywania z prędkością 120 kl./s. Jeśli macie smartfona, wyposażonego w dwa obiektywy, będziecie mogli wybrać którego używać i mieć nad nim pełną kontrolę.

Obraz

Kolejnym plusem aplikacji jest możliwość rozdzielenia punktu pomiaru światła z punktem automatycznego ustawiania ostrości. Jeśli chcecie sprawdzić Moment Pro Camera, będziecie niestety musieli zapłacić za program. Kosztuje on 2.99 dolara za wersję na iOS oraz 1.99 dolara za wersję na Androida.

Obraz

Więcej informacji znajdziecie na stronie producenta.

Źródło artykułu:WP Fotoblogia
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)