Polska artystka Monika Milewska bierze udział w programie "Master of Photography"

Polska artystka Monika Milewska bierze udział w programie "Master of Photography"

Polska artystka Monika Milewska bierze udział w programie "Master of Photography"
Źródło zdjęć: © © Master of Photograhy
Monika Homan
05.06.2018 07:42, aktualizacja: 05.06.2018 12:16

W najnowszym sezonie "Master of Photography", talent show dla fotografów, możemy śledzić zmagania Moniki Milewskiej. Polka ma szanse zostać Mistrzem Fotografii.

Master of Photography to telewizyjny talent show, w którym 10 uczestników zmaga się z fotograficznymi zadaniami. Przez 8 tygodni uczestnicy rywalizują ze sobą i próbują udowodnić jury, w skład którego wchodzą: Oliviero Toscani, Elizabeth Biondi oraz Mark Sealy, że są godni tytułu Mistrza Fotografii. Poza tytułem nagrodą główną w programie jest 100 tysięcy euro.

Obraz
© © Master of Photograhy

W 3 sezonie Master of Photography możemy śledzić poczynania naszej rodaczki, Moniki Milewskiej. Pokonała ona tysiące osób z całej Europy i została wybrana do grona 10 uczestników programu. Po raz kolejny możemy śledzić w programie zmagania fotograficzne uczestnika z Polski. W poprzedniej edycji udział brał Wojciech Grzędziński.

Monika Milewska pochodzi z Kwidzyna. Jest 25-letnią studentką w Szkole Filmowej w Łodzi na kierunku Fotografii. Pokochała fotografię kiedy miała 13 lat, a dziś wiąże z nią swoje życie. Obecnie mieszka w Gdańsku i pracuje jako instruktor fotografii. W przyszłości marzy o połączeniu fotografii komercyjnej z wrażliwością sztuki.

Master Of Photography | Contestants take their shot in Series 3

Trzecia edycja wystartowała 29 maja. Kolejny odcinek zostanie wyemitowany już dziś, 5 czerwca, a jego tematem będą pupile i przyjaciele. Program nie jest niestety emitowany w Polsce, a jedynie w Anglii, Niemczech, Włoszech, Austrii oraz Irlandii. Możecie zobaczyć odcinki na stronie Sky TV. Jeśli chcecie zobaczyć prace Moniki, znajdziecie je na jej stronie internetowej oraz Instagramie.

Źródło artykułu:WP Fotoblogia
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)