MonoShot - statyw, monopod, pilot i selfiestick w jednym

MonoShot - statyw, monopod, pilot i selfiestick w jednym

MonoShot
MonoShot
Marcin Falana
26.04.2016 06:53, aktualizacja: 26.07.2022 19:05

Urządzenia mobilne oferują coraz bardziej zaawansowane aparaty, które wymagają coraz poważniejszych akcesoriów. Przedstawiamy MonoShot, czyli statyw, monopod i selfiestick w jednym.

Jeżeli traktujecie fotografię mobilną poważnie to MonoShot jest rozwiązaniem, które warto rozważyć. Statyw jest zawsze wstępem do poważniejszej fotografii, po pierwszym zachwycie nad fotografowaniem wszystkiego, dowiadujemy się - co można robić na dłuższych czasach ekspozycji, oraz jak komponować zdjęcia.

Statywy fotograficzne to zdecydowanie za dużo dla smartfonów, małe statywy stołowe nie zawsze spełniają swoje zadanie w plenerze, natomiast selfiesticki są fajne, ale mają ograniczone zastosowania. MonoShot to produkt, który wypełnia lukę między tymi produktami oferując trochę z każdego.

417845819430229874

MonoShot to statyw, który przyjmuje też inne formy i pomaga stabilizować i wyzwalać urządzenia mobilne. Pozwala na fotografowanie z poziomu oczu. Statyw został wykonany z aluminium i wazy 0,9 kg. Poza uchwytem, który zdoła zmieścić iPhona 6, MonoShot oferuje standardowy gwint statywowy np. do GoPro, czy innych aparatów.

MonoShot
MonoShot

Jeżeli potrzebujemy monopodu w zestawie dostajemy szpikulec, który łatwo wbić w ziemię, trawę, czy śnieg. Poza tym MonoShot może służyć jako selfiestick z wygodnym uchwytem. Z każdym statywem MonoShot w zestawie znajduje się pilot Bluetooth, który współpracuje z większością urządzeń mobilnych. W USA statyw kosztuje 59 dolarów, co wydaje się rozsądną sumą za 4 w 1.

MonoShot
MonoShot

Więcej informacji o tym produkcie znajdziecie na stronie: www.monoshot.co

Źródło artykułu:WP Fotoblogia
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)