"Mordercze kiciusie", czyli tajemnicza społeczność pełna przeuroczych zdjęć

"Mordercze kiciusie", czyli tajemnicza społeczność pełna przeuroczych zdjęć

"Mordercze kiciusie", czyli tajemnicza społeczność pełna przeuroczych zdjęć
Marcin Watemborski
17.07.2020 11:58, aktualizacja: 26.07.2022 14:49

Jeśli posiadacie kota, na pewno nie raz przyłapaliście go na tym, że wyglądał jakby coś planował. Na dodatek przeciwko wam. Jak się okazuje, to bardzo powszechne u tych pupili, a ludzie chętnie dzielą się swoimi ”obawami”. Większość z nich nie przeraża, ale naprawdę rozczula.

Na Reddicie powstał interesujący wątek pełny przezabawnych zdjęć kociaków. Oczywiście nie mówimy tu o poważnej, profesjonalnej fotografii, tylko o czymś zrobionym od ludzi dla ludzi. Bohaterami wszystkich kadrów są małe kociaki i dorośli futrzaści towarzysze. Łączy ich jednak jedno – wszystkie ”wyglądają jakby chciałby cię zabić”. Ale jedyną ich bronią jest przeurocza aparycja!

Od malutkich kotków do potężnych niemal panter – wszystkie mają naburmuszone miny, wystawione kły albo pazury na wierzchu, gotowe do ataku. Dlaczego? Z prostego powodu – ”bo tak”. Niektóre koty maskują swoje zamiary za przeuroczymi wielkimi oczami, inne sięgają nawet po broń białą w postaci kuchennych noży.

Obraz

"Murder Mittens" to zbiór przezabawnych zdjęć, które na bank poprawią wam humor, jeśli za oknem pogoda nie sprzyja, a wy wstaliście lewą nogą. Usiądźcie wygodnie i poparzcie an koty. Jeśli wam mało – odwiedźcie koniecznie Reddita.

Obraz
Obraz
Obraz
Obraz
Obraz
Obraz
Jeśli interesujesz się wystrojem wnętrz, prosimy - wypełnij tę ankietę. Dzięki za pomoc!
Źródło artykułu:WP Fotoblogia
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)