Morderstwo z premedytacją - zniszczone obiektywy

Zniszczone obiektywy
Zniszczone obiektywy
Jacek Siwko

11.06.2011 08:10, aktual.: 01.08.2022 14:38

Zniszczone obiektywy - oto do czego może doprowadzić kłótnia z dziewczyną. Pod młotek (nie chodzi o aukcję!) poszły obiektywy Nikon 17-35mm f/2.8 D, Nikon 80-200mm f/2.8 D, Nikon 28-70mm f/2.8 D, Tokina 28-70mm f/2.6 – 2.8 i  telekonwerter TC-20E.

Kiedy po raz pierwszy zobaczyłem zdjęcia zniszczonych obiektywów, pomyślałem, że to fotomontaż. Trudno wyobrazić sobie taką bezduszność wobec sprzętu fotograficznego. Zdenerwowanej dziewczynie fotografa nie wystarczyła satysfakcja z pobicia soczewek z obydwu stron. Myślę, że gdyby sądzono ją za morderstwo, sąd każdej instancji uznałby to za morderstwo z premedytacją.

zniszczone obiektywy
zniszczone obiektywy

Swoją drogą zastanawiam się, co takiego zrobił fotograf, że zemsta była aż tak okrutna. Patrząc pozytywnie, to lepiej stracić obiektywy niż... :) Fotograf kupi sobie nowy zestaw obiektywów, a dziewczyna nie będzie miała prawa robić z tego powodu wyrzutów :)

Więcej zdjęć zniszczonego zestawu możecie zobaczyć na forum fotograficznym, na którym pierwotnie zamieścił je poszkodowany fotograf.

Nie tak dawno temu opisywaliśmy historię innego zniszczonego obiektywu:

Źródło: PETAPIXEL.COM

Źródło artykułu:WP Fotoblogia
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)