Możecie mieć VSCO Film tylko za połowę ceny

Możecie mieć VSCO Film tylko za połowę ceny

Możecie mieć VSCO Film tylko za połowę ceny
Źródło zdjęć: © © VSCO Polska
Redakcja Fotoblogia.pl
26.11.2015 09:42, aktualizacja: 26.07.2022 19:25

Presety VSCO znane są większości fotografów – zdecydowanie przyspieszają pracę dzięki automatyce, którą wprowadzają oraz dają naturalne i przyjemne dla oczy efekty. Dzięki promocji możecie je mieć tylko za połowę ceny!

VSCO, aplikacja znana wcześniej jako VSCO Cam oferuje jedneo z najlepszych narzędzi do obróbki zdjęć na urządzeniach mobilnych. Lata temu firma rozpoczynała swoją karierę od wydania presetów dla programów Lightroom, Photoshop oraz Aperture, które w świetny sposób symulowały wygląd filmów analogowych.

O ile filtry na urządzenia mobilne kosztowały grosze, tak wtyczki VSCO Film były sprzedawane w pakietach w cenie 119$ za każdy z nich.

Ze względu na uczczenie rocznicy istnienia firmy oraz cztery lata artystycznej współpracy firma ogłosiła zniżkę na wtyczki VSCO Film do 59$ za jeden pakiet. Nowa cena prawdopodobnie utrzyma się na stałe.

Obecnie dostępne jest siedem pakietów, które współpracują z Adobe CS6, Lightroomem 4 i wyższymi wersjami (z czego pierwszy zgrywa się również z wersjami CS5 oraz Lightroomem 3). Niestety wersja dla Aperture nie jest dłużej dostępna.

Źródło artykułu:WP Fotoblogia
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)