Myją okna wieżowców Dubaju. Zdjęcia pokazują, jak piękne widoki mają

Myją okna wieżowców Dubaju. Zdjęcia pokazują, jak piękne widoki mają

Myją okna wieżowców Dubaju. Zdjęcia pokazują, jak piękne widoki mają
Źródło zdjęć: © © Albert Dros / [Instagram](https://www.instagram.com/albertdrosphotography/)
Marcin Watemborski
02.03.2021 09:40, aktualizacja: 02.03.2021 11:55

Niedawno pokazywaliśmy wam zdjęcia Alberta Drosa przedstawiające imponujące budowle Dubaju wystające ponad chmury. Warto pomyśleć, że ktoś musi być w nich okna. Na zewnątrz. Ponad chmurami. Nie musicie wyobrażać sobie tych widoków. Zobaczcie, jak wygląda świat z perspektywy ekip czyszczących okna w wieżowcach.

Albert Dros pokazał zdjęcia drapaczy chmur w Dubaju, ale prawdziwego asa schował w rękawie. Mowa o fotografiach przedstawiających ekipy czyszczące okna we wspomnianych budynkach. Ci śmiałkowie pracują na ogromnych wysokościach, a wszystko, co widzą, to panorama miasta położonego w chmurach.

Fotograf sporo czasu spędził na dachach różnych budynków, skąd operował dronem. Widział, jak ekipy sprzątające wchodzą na górę, spokojnie rozmawiają, piją kawę i jedzą śniadanie. Dros podszedł do nich i zwyczajnie zapytał, czy może zrobić im kilka zdjęć. Nie było z tym problemu.

Obraz
© © Albert Dros / [Instagram](https://www.instagram.com/albertdrosphotography/)

Zdjęcia, które widzicie pochodzą z dachu Cayan Tower. Budynek ma aż 75 pięter i 306 metrów wysokości. Do 2013 roku był to największy na świecie wieżowiec, którego konstrukcja zakręca się o 90 stopni, idąc w górę. W 2015 roku koszulkę lidera w konkursie na podobną formę objął budynek Shanghai Tower.

Obraz
© © Albert Dros / [Instagram](https://www.instagram.com/albertdrosphotography/)

Więcej zdjęć znajdziecie na Instagramie.

Źródło artykułu:WP Fotoblogia
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (5)