Myją okna wieżowców Dubaju. Zdjęcia pokazują, jak piękne widoki mają

Myją okna wieżowców Dubaju. Zdjęcia pokazują, jak piękne widoki mają02.03.2021 09:40
Myją okna wieżowców Dubaju. Zdjęcia pokazują, jak piękne widoki mają
Źródło zdjęć: © © Albert Dros / [Instagram](https://www.instagram.com/albertdrosphotography/)

Niedawno pokazywaliśmy wam zdjęcia Alberta Drosa przedstawiające imponujące budowle Dubaju wystające ponad chmury. Warto pomyśleć, że ktoś musi być w nich okna. Na zewnątrz. Ponad chmurami. Nie musicie wyobrażać sobie tych widoków. Zobaczcie, jak wygląda świat z perspektywy ekip czyszczących okna w wieżowcach.

Albert Dros pokazał zdjęcia drapaczy chmur w Dubaju, ale prawdziwego asa schował w rękawie. Mowa o fotografiach przedstawiających ekipy czyszczące okna we wspomnianych budynkach. Ci śmiałkowie pracują na ogromnych wysokościach, a wszystko, co widzą, to panorama miasta położonego w chmurach.

Fotograf sporo czasu spędził na dachach różnych budynków, skąd operował dronem. Widział, jak ekipy sprzątające wchodzą na górę, spokojnie rozmawiają, piją kawę i jedzą śniadanie. Dros podszedł do nich i zwyczajnie zapytał, czy może zrobić im kilka zdjęć. Nie było z tym problemu.

420596383108892731
Źródło zdjęć: © © Albert Dros / [Instagram](https://www.instagram.com/albertdrosphotography/)

Zdjęcia, które widzicie pochodzą z dachu Cayan Tower. Budynek ma aż 75 pięter i 306 metrów wysokości. Do 2013 roku był to największy na świecie wieżowiec, którego konstrukcja zakręca się o 90 stopni, idąc w górę. W 2015 roku koszulkę lidera w konkursie na podobną formę objął budynek Shanghai Tower.

420596383109023803
Źródło zdjęć: © © Albert Dros / [Instagram](https://www.instagram.com/albertdrosphotography/)

Więcej zdjęć znajdziecie na Instagramie.

Źródło artykułu:WP Fotoblogia
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Udostępnij:
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (5)