Myślicie, że to fotomontaże? Nic z tego! Te zdjęcia pokazują doskonały warsztat artystki

Myślicie, że to fotomontaże? Nic z tego! Te zdjęcia pokazują doskonały warsztat artystki
Źródło zdjęć: © © Mimi Choi / [Instagram](https://www.instagram.com/mimles/)
Marcin Watemborski

29.11.2017 11:17, aktual.: 29.11.2017 12:17

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Są dwa typy fotografów – ci, którzy twierdzą, że im więcej zrobisz podczas fotografowania, tym mniej pracy będzie później i ci, którzy uważają, że wcale nie ma to znaczenia. Mimi Choi jest wizażystką, która wie, że jej praca na pewno się opłaci. Jej makijaże są przerażające i niesamowicie złożone. Na tych zdjęciach nie ma ani grama Photoshopa!

Wiele razy słyszałem, że współpraca z dobrą wizażystką to podstawa udanego zdjęcia. Dzieła Mimi Choi zdecydowanie to potwierdzają. Ta artystka robi rzeczy, które na pierwszy rzut oka wyglądają jak manipulacje w Photoshopie. Jej przewaga polega na tym, że wszystko powstaje na modelach! Jestem pod ogromnym wrażeniem.

Na portretach z pracami Choi zobaczycie różne rzeczy – od sadzonego jajka i kiełbasek, po kilka par oczu. Żaden z elementów nie powstał przy postprodukcji. To dzieło jej własnych rąk oraz kreatywnego umysłu. Iluzje, które tworzy artystka wymagają od niej niesamowitych umiejętności – Mimi wie, jak grać światłem i tworzyć wrażenie wypukłości. Jej fotorealistyczne makijaże zachwycają.

Głównym tematem jej prac są koszmary. Na niektórych zdjęciach możemy zobaczyć twarz pociętą w paski, albo ogromną dziurę w środku głowy. Ale spokojnie – są też przyjemniejsze tematy jak pizza, albo przepiękna koronkowa maska. Nie ma co mówić – to po prostu trzeba zobaczyć.

Więcej prac znajdziecie na Instagramie Mimi Choi.

Źródło artykułu:WP Fotoblogia
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)