Na zdjęciach wygląda jak Emma Watson. Zaczyna podbijać internet

Na zdjęciach wygląda jak Emma Watson. Zaczyna podbijać internet
Źródło zdjęć: © © Ella Norton / [Instagram](https://www.instagram.com/ellanortonnnn/?utm_source=ig_embed)
Marcin Watemborski

17.11.2020 09:30, aktual.: 26.07.2022 14:40

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Każdy z nas ma gdzieś na świecie swojego sobowtóra. Nie każdy jednak wygląda jota w jotę, jak znany aktor lub aktorka. Tak sytuacja dotyczy Elli Norton z Anglii. Internauci nie widzą żadnej różnicy między nią, a znaną m.in. z ”Harry’ego Pottera” Emmą Watson.

Wokół 17-letniej Elli Norton zrobiło się głośno, gdy dziewczyna wrzuciła na Reddita zdjęcia, na których była zestawiona z Emmą Watson, która grała Hermionę Granger w serii filmów o przygodach Harry’ego Pottera. Post ze zdjęciami wzbudził reakcje ponad 65 tysięcy ludzi!

Ella Norton wspomina, że słyszała o podobieństwie do aktorki od najmłodszych lat. Dziewczyna jednak nie zamierza robić kariery w biznesie filmowym, a wykorzystać swoją urodę do nagłaśniania ważnych tematów, między innymi związanych z traktowaniem kobieta na świecie. Co ciekawe – podobną tematyką zajmuje się Emma Watson.

Dziewczyna wyznaje, że gdy odwiedza Londyn, Oxford lub inne duże skupiska ludzi, cały czas ktoś pyta czy jest Emmą Watson. W związku z tym Ella postanowiła zacząć bawić się w cosplay, czyli odtwarzanie postaci z filmów i bajek. Jak się domyślacie – poszła w kierunku ról odgrywanych przez aktorkę, do której jest podobna. Wśród jej cosplayów znalazła się Hermiona Granger, czy Bella z "Pięknej i Bestii". Na jej Instagramie co chwilę pojawiają się nowe zdjęcia i trzeba przyznać, że czasem bardzo trudno jest dostrzec różnicę.

Najmilszym wspomnieniem, którym dzieli się Ella, jest jej wizyta w Oxfordzie jakiś czas temu. Dziewczyna mijała wtedy grupkę dzieci przebranych za uczniów Hogwartu. Wszystkie chciały zrobić sobie z nią zdjęcia i otrzymać autograf Hermiony.

Więcej zdjęć znajdziecie na Instagramie.

Źródło artykułu:WP Fotoblogia
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (6)