Nabór do konkursu National Geographic Travel Photographer od the Year 2017 rozpoczęty. Oto najlepsze prace z dotychczas zgłoszonych

Nabór do konkursu National Geographic Travel Photographer od the Year 2017 rozpoczęty. Oto najlepsze prace z dotychczas zgłoszonych

National Geographic Travel Photographer of the Year to najbardziej prestiżowy konkurs koncentrujący się wokół fotografii podróżniczej na świecie. Co roku zgłasza się do niego coraz więcej zawodników. W tym roku, podobnie jak w latach poprzednich, fotografowie będą ze sobą konkurować w 3 kategoriach tematycznych: Natura, Miasta oraz Ludzie.
National Geographic Travel Photographer of the Year to najbardziej prestiżowy konkurs koncentrujący się wokół fotografii podróżniczej na świecie. Co roku zgłasza się do niego coraz więcej zawodników. W tym roku, podobnie jak w latach poprzednich, fotografowie będą ze sobą konkurować w 3 kategoriach tematycznych: Natura, Miasta oraz Ludzie.
Źródło zdjęć: © © Yogesh Gupta / kat. Ludzie / [travel.nationalgeographic.com](http://travel.nationalgeographic.com/)
Marcin Watemborski
08.05.2017 11:38, aktualizacja: 26.07.2022 18:31

Co roku redakcja magazynu National Geographic organizuje konkurs Travel Photographer of the Year. Jest to prestiżowe współzawodnictwo przeznaczone dla fotografów podróżniczych, którzy chcą opowiedzieć interesującą historię. Serdecznie zapraszamy was do wzięcia udziału w konkursie i zapoznania się z już zgłoszonymi pracami.

Warto zgłosić swoje zdjęcia, gdyż nagrody są naprawdę atrakcyjne. Za zdobycie Grand Prize zwycięzca wybierze się na ekspedycję na Wyspy Galapagos, gdzie odbędzie 10-dniową wycieczkę, na której na pewno będzie miał okazję zobaczyć piękno lokalnej fauny i flory.
Warto zgłosić swoje zdjęcia, gdyż nagrody są naprawdę atrakcyjne. Za zdobycie Grand Prize zwycięzca wybierze się na ekspedycję na Wyspy Galapagos, gdzie odbędzie 10-dniową wycieczkę, na której na pewno będzie miał okazję zobaczyć piękno lokalnej fauny i flory.© © Jobit George / kat. Ludzie / [travel.nationalgeographic.com](http://travel.nationalgeographic.com/)
Każdy ze zwycięzców kategorii otrzyma nagrody pieniężne. Odpowiednio będą to kwoty: 2500 dolarów, 750 dolarów i książka National Geographic oraz 500 dolarów za trzecie miejsce. Póki co nie wiemy czy będą wyłaniane nagrody specjalne i jakie one będą.
Każdy ze zwycięzców kategorii otrzyma nagrody pieniężne. Odpowiednio będą to kwoty: 2500 dolarów, 750 dolarów i książka National Geographic oraz 500 dolarów za trzecie miejsce. Póki co nie wiemy czy będą wyłaniane nagrody specjalne i jakie one będą.© © Takashi Nakagawa / kat. Ludzie / [travel.nationalgeographic.com](http://travel.nationalgeographic.com/)
W zeszłorocznej edycji konkursu nagrodami specjalnymi były aparaty Sony a6300, które otrzymali dodatkowo zwycięzcy kategorii. Czy w tym roku tam będzie? Na pewno warto to sprawdzić.
W zeszłorocznej edycji konkursu nagrodami specjalnymi były aparaty Sony a6300, które otrzymali dodatkowo zwycięzcy kategorii. Czy w tym roku tam będzie? Na pewno warto to sprawdzić.© © Jérôme Gence / kat. Ludzie / [travel.nationalgeographic.com](http://travel.nationalgeographic.com/)
Więcej informacji na temat zgłoszeń i samego konkursu znajdziecie na stronie organizatora.
Więcej informacji na temat zgłoszeń i samego konkursu znajdziecie na stronie organizatora.© © Miguel Salas / kat. Ludzie / [travel.nationalgeographic.com](http://travel.nationalgeographic.com/)
Obraz
© © Radu Dumitrescu / kat. Ludzie / [travel.nationalgeographic.com](http://travel.nationalgeographic.com/)
Obraz
© © Teruo Araya / kat. Miasta / [travel.nationalgeographic.com](http://travel.nationalgeographic.com/)
Obraz
© © Norbert Fritz / kat. Miasta / [travel.nationalgeographic.com](http://travel.nationalgeographic.com/)
Obraz
© © Yasu Sekimori / kat. Miasta / [travel.nationalgeographic.com](http://travel.nationalgeographic.com/)
Obraz
© © Felipe Carranza / kat. Miasta / [travel.nationalgeographic.com](http://travel.nationalgeographic.com/)
Obraz
© © Hidenobu Suzuki / kat. Miasta / [travel.nationalgeographic.com](http://travel.nationalgeographic.com/)
Obraz
© © Adam CunninghamWhite / kat. Natura / [travel.nationalgeographic.com](http://travel.nationalgeographic.com/)
Obraz
© © Takahiro Bessho / kat. Natura / [travel.nationalgeographic.com](http://travel.nationalgeographic.com/)
Obraz
© © Hidetoshi Ogata / kat. Natura / [travel.nationalgeographic.com](http://travel.nationalgeographic.com/)
Obraz
© © Shane Gross / kat. Natura / [travel.nationalgeographic.com](http://travel.nationalgeographic.com/)
Obraz
© © Marc Henauer / kat. Natura / [travel.nationalgeographic.com](http://travel.nationalgeographic.com/)
Obraz
© © Stas Bartnikas / kat. Natura / [travel.nationalgeographic.com](http://travel.nationalgeographic.com/)
Obraz
© © Manish Mamtani / kat. Natura / [travel.nationalgeographic.com](http://travel.nationalgeographic.com/)
Obraz
© © Tetsuya Hosokawa / kat. Natura / [travel.nationalgeographic.com](http://travel.nationalgeographic.com/)
Źródło artykułu:WP Fotoblogia
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)