Najbardziej niegrzeczne zwierzęta świata. Ten konkurs to kupa śmiechu

Najbardziej niegrzeczne zwierzęta świata. Ten konkurs to kupa śmiechu

Layla
Layla
Marcin Watemborski
03.03.2022 11:27, aktualizacja: 03.03.2022 12:53

Każdy, kto ma w domu jakieś zwierzę, wie, że lubią one psocić. No, może oprócz miłośników rybek czy innych "zamkniętych" stworzeń. Psiarze i kociarze na pewno nie raz przekonali się, że ich pupil to zło wcielone. Zdjęcia psot to temat główny tego konkursu fotograficznego. Oto zwierzaki z piekła rodem.

Uwielbiamy zdjęcia zwierząt – zwłaszcza psów i kotów. Takie kadry zawsze poprawiają nam humory – wystarczy rzucić okiem na laureatów konkursów Comedy Pet Photography Awards czy Comedy Wildlife Photography Award. Oprócz tych są jeszcze inne przedsięwzięcia ukazujące zabawne zwierzęta.

Przed wami bardzo wyjątkowy konkurs. Organizowane przez So-Sure współzawodnictwo koncentruje się na wcielonych diabłach zwierzęcego świata. Tutaj nagrodę otrzymuje zdjęcie pokazujące pupila, który nabroił najmocniej.

Daisy
Daisy

Laur zwycięstwa przypadł suczce o umieniu Layla (zdjęcie na górze artykułu). Jej właściciel wspomina, że największym dokonaniem Layli jest zniszczenie ponad 20 par butów. Oczywiście to nie wszystko. Suczka uznaje za swoich wrogów również poduszki z sofy, które padły jej ofiarą niedawno. Na zdjęciu zobaczymy Laylę złapaną na gorącym uczynku. Jej mina mówi jasno: "Uważaj, bo możesz być następny". Lepiej z nią nie zadzierać!

Oprócz Layli pojawiło się mnóstwo zdjęć innych zwierząt. Co ciekawe, większość dotyczy psów. Zobaczymy tu m.in. rozszarpane ubrania, rozrzucone śmieci, pokonane meble i inne. Na pewno każdy właściciel psa może się utożsamiać z częścią tych zdjęć. W końcu nikt nie powiedział, że będzie łatwo.

Gwynnie
Gwynnie
Shelby
Shelby
Leo
Leo
Lightning
Lightning
Derek
Derek
Orion i Cleo
Orion i Cleo
Buster
Buster
Evie
Evie
Źródło artykułu:WP Fotoblogia
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (2)