Najbardziej popularne zdjęcia na Instagramie

Najbardziej popularne zdjęcia na Instagramie
Marcin Falana

09.10.2015 07:19, aktual.: 26.07.2022 19:29

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Pięć lat temu Instagram zmienił i nadal zmienia sposób w jaki ludzie dzielą się zdjęciami. Przychodzą różne mody i trendy. Przedstawiamy najpopularniejsze zdjęcia przesłane do serwisu.

Instagram wyrósł na najbardziej popularną platformę do publikowania i dzielenia się zdjęciami w ciągu zaledwie kilku lat. Swoją działalność rozpoczął w październiku 2010 roku, kiedy był małym startupem, który starał się zrobić wokół siebie dużo szumu i zdetronizować Hipstamatic, który jako pierwszy był znaczącym serwisem tego typu. Początkowo konkurencja nie była łatwa, ciężko było zwrócić uwagę konsumentów na nową aplikację na iPhona.

Wciągu zaledwie dwóch lat Instagram został przejęty przez Facebook za miliard dolarów w gotówce i akcjach. Obecnie przybywa 100 milionów użytkowników co 10 miesięcy, a ostatnie szacunki wskazują na wartość Instagrama na poziomie 35 miliardów dolarów.

Spośród ponad 40 miliardów udostępnianych zdjęć tylko kilka zasłużyło na miano najbardziej popularnych. Magazyn Time opublikował listę najbardziej popularnych zdjęć. Jak się można było spodziewać zwyciężyły gwiazdy, które mają ogromną liczbę ludzi, którzy je obserwują.

  1. Kendall Jenner
  1. Taylor Swift
  1. Taylor Swift
  1. Kim Kardashian i Kanye West
  1. Kylie Jenner
Źródło artykułu:WP Fotoblogia
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)