Najbardziej popularne zdjęcia na Instagramie National Geographic w 2017 roku

Najbardziej popularne zdjęcia na Instagramie National Geographic w 2017 roku
Źródło zdjęć: © © Corey Arnold / [Instagram](https://www.instagram.com/natgeo/)
Marcin Watemborski

29.12.2017 15:07, aktual.: 29.12.2017 16:07

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Teraz, gdy rok 2017 się kończy, wielu fotografów i tych, którzy są związani ze zdjęciami w inny sposób, publikuje spis najbardziej popularnych postów. Ten zbiór jest zdecydowanie jeszcze bardziej wyjątkowy – to jedne z najlepszych zdjęć na świecie, które powstały w tym roku. Przed wami selekcja National Goegraphic.

Podobno zdjęcia na Instagramie nie są wrzucane przez fotoedytorów magazynu, a przez fotografów. Dostęp do konta ma 100 fotografów, współpracujących z magazynem. Ich zadaniem jest wrzucanie inspirujących zdjęć. Oczywiście są kontrolowani w kwestii tego, by nie przesadzić z ilością postów.

W selekcji zdjęć z tego roku nie mogło zabraknąć zdjęć z ”Wielkiego Amerykańskiego Zaćmienia Słońca”, ani obrazów z konkursu Nature Photographer of the Year. Pojawiły się też zdjęcia, które dotykają tematyki zmian klimatu oraz ochrony środowiska, czyli dwóch z kilku kluczowych spraw dla władz Nat Geo.

Selekcja zdjęć została wybrana na podstawie ilości polubień, które zyskały. Więcej znajdziecie na Instagramie National Geographic.

Źródło artykułu:WP Fotoblogia
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)