Kai Wong, prezenter najpopularniejszego YouTube’owego kanału o fotografii, odchodzi z DigitalRev

Kai Wong, prezenter najpopularniejszego YouTube’owego kanału o fotografii, odchodzi z DigitalRev
Marcin Watemborski

29.11.2016 10:33, aktual.: 26.07.2022 18:44

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Dzięki jego nietuzinkowemu i luźnemu stylowi, podcast zebrał prawie 2 miliony subskrybentów. Teraz autor prowadzi swój własny, prywatny kanał na YouTube.

Kanał DigitalRev powstał w 2007 roku, ale Kai został głównym prezenterem dopiero w 2009, co było strzałem w dziesiątkę. Wraz z Lokiem Cheungiem zbudowali silnie rozpoznawalną markę oraz społeczność wokół niej, dzięki swojemu zabawnemu stylowi i świetnemu opracowaniu materiałów. Głównym zadaniem youtuberów było sprawdzanie sprzętu, często w niekonwencjonalny sposób – niejeden aparat na tym konkretnie ucierpiał.

Canon 7D - Hardcore Durability Test

Zanim zacząłem zajmować się szerzej fotografią, a tym bardziej o niej pisać – uwielbiałem każdy z odcinków. Muszę przyznać, że trochę się nauczyłem dzięki prezentacjom Kaia i dzięki jego pomysłom spędziłem wiele wieczorów, fotografując różne rzeczy.

Chase Jarvis, Lego Camera - DigitalRev TV

Muszę przyznać, że DigitalRev zmienił postrzeganie fotografii jako stricte wyspecjalizowanej dziedziny i otworzył wielu ludziom oczy na to, że to świetny temat do prowadzenia wideobloga. Prezenterzy zaskarbili sobie serca odbiorców nie tylko swoimi osobowościami ale i świetnym przygotowaniem materiałów. Niejednokrotnie, kiedy chciałem kupić aparat lub obiektyw, szukałem recenzji Kaia.

How to Get Smoking Hot Flower Photos

Wszystko zmieniło się w 2015 roku, kiedy Kai postanowił opuścić Hongkong i wrócić do rodzimej Wielkiej Brytanii, skąd kręcił swoje partie programu. Od tamtego czasu Lok prowadził kanał z Hongkongu. Miało to znaczący wpływ na zmianę charakteru podcastu – sam również zacząłem rzadziej wchodzić na DigitalRev. Brakowało mi wspólnych nieporadnych gagów Kaia i Loka, ale cóż – tak widocznie musiało być. Dopóki prezenterzy działali razem, wszystko grało znakomicie, z czasem jednak program utracił na polocie.

Obraz

Mimo odejścia z DigitalRev, Kai postanowił zacząć prowadzić swój własny kanał, na którym już znajdziecie kilka filmików. Pamiętajcie również o tym, że w DigitalRev został jeszcze Lok oraz pojawiło się kilka nowych osób, więc nic straconego. Życzymy powodzenia naszym kolegom po fachu i mamy nadzieję, że Kai odnajdzie się w nowym świecie.

Canon EOS M5 Hands-on Review

Źródło artykułu:WP Fotoblogia
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)