Najbardziej zwariowane i niebezpieczne zdjęcie ślubne, jakie widzieliśmy

Najbardziej zwariowane i niebezpieczne zdjęcie ślubne, jakie widzieliśmy

Najbardziej zwariowane i niebezpieczne zdjęcie ślubne, jakie widzieliśmy
Źródło zdjęć: © © CM Leung
Marcin Watemborski
28.11.2017 22:31, aktualizacja: 26.07.2022 18:14

Fotografia ślubna kojarzy się z ładnymi obrazkami wesołych ludzi, ale czy widzieliście kiedyś helikopter w tle? My też nie! Zobaczcie, jak powstało zdjęcie autorstwa CM Leunga.

To zdjęcie, zrobione na Islandii, nie jest sklejką. CM Leung sfotografował pannę młodą na tle lecącego helikoptera ratunkowego. Trzeba przyznać – dziewczyna jest odważna – stała nieporuszona do momentu, w którym nie minął ją helikopter.

Niebezpieczeństwo tej sceny jest ogromne. Wolę nie myśleć, co mogłoby się stać, gdyby coś poszło nie tak. Odległość między panną młodą a helikopterem była naprawdę niewielka. Patrząc na to zdjęcie, stawiałbym bardziej na jakąś odjechaną sesję modową, niż ślubną.

iceland pre wedding by M gallery

Najlepsze we wszystkim jest to, że helikopter pojawił się tam przypadkowo. Ratownicy lecieli, by pomóc mężczyźnie, który spadł z urwiska. Także, jak widzicie – szczęście (dla fotografa) w nieszczęściu (mężczyzny, który uległ wypadkowi) zaowocowało stworzeniem niesamowitego zdjęcia ślubnego. Podejrzewam, że ta historia będzie długo żywa w rodzinie panny młodej.

Źródło artykułu:WP Fotoblogia
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)