Najgorsze zdjęcia rodzinne w historii. Dlaczego ktoś je w ogóle zrobił?

Najgorsze zdjęcia rodzinne w historii. Dlaczego ktoś je w ogóle zrobił?

Najgorsze zdjęcia rodzinne w historii. Dlaczego ktoś je w ogóle zrobił?
Marcin Watemborski
04.02.2022 10:53, aktualizacja: 26.07.2022 13:49

Internet jest pełny dziwnych zdjęć. Są jednak ich szczególne kategorie, które sprawiają, że zadajemy sobie pytanie, dlaczego te fotografie powstały. Jasne, że ludzie chcą mieć pamiątki, ale niektóre z nich bywają naprawdę niezrozumiałe. Rozsiądźcie się wygodnie, bo przed wami potężna dawka niepokojących obrazów.

Mike Bender jest miłośnikiem przedziwnych obrazów. Jest jednym z założycieli instagramowego konta @awkwardfamilyphotos, które ma ponad 1 milion obserwujących. Jak wskazuje anglojęzyczna nazwa, konto jest pełne niezręcznych zdjęć rodzinnych. Kiedy na nie patrzymy, uczucie zaniepokojenia przychodzi nadzwyczaj szybko.

W związku ze zbliżającymi się walentynkami, czyli świętem zakochanych, Mike oraz jego znajomi zebrali dodatkowe siły i szukają kolejnych kadrów, by uzupełnić internetowe zbiory niezręcznych zdjęć. Określenie tych dziwnych zdjęć mianem abstrakcji, to zdecydowanie za mało.

Mike wspomina, że kolekcjonowanie niezręcznych zdjęć zaczęło się w jego przypadku od jego własnej rodziny. Gdy odwiedzał swoich najbliższych, zobaczył, że na ścianie pojawiło się zdjęcie z jego dzieciństwa, które było po prostu złe. Bender porównał je z pamiątkowymi fotografiami swoich znajomych i okazało się, że praktycznie każdy w swoich zbiorach rodzinnych takie zdjęcia ma.

Nie trzeba było długo czekać, aż Mike zaczął publikować w mediach społecznościowych wspomniane kadry. Bardzo szybko zdobył uznanie internatuów, którzy podsyłali mi kolejne materiały. Większość z tych zdjęć powoduje uśmiech na twarzy – czasem rozbawienia, a czasem zażenowania.

Więcej zdjęć znajdziecie na Instagramie.

Źródło artykułu:WP Fotoblogia
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (3)