Najmniejsza i najtańsza cyfrowa ramka fotograficzna

Najmniejsza i najtańsza cyfrowa ramka fotograficzna

Najmniejsza i najtańsza cyfrowa ramka fotograficzna
Kepifil
20.06.2008 10:49, aktualizacja: 02.08.2022 11:12

Nowa fotograficzna ramka cyfrowa japońskiej firmy Dream Maker oznaczona symbolem DMF035W jest jedną z najmniejszych, i zarówno najtańszych ramek jakie można spotkać na rynku akcesoriów fotograficznych. DMF035W wyposażono w niewielki wyświetlacz LCD o przekątnej 3,5 cala i rozdzielczości 320 x 240 pikseli.

Ramka ma niewielką pamięć wewnętrzną o wielkości 4 MB, którą można rozszerzyć za pomocą kart SD/SDHC/MMC. Komunikacje pomiędzy komputerem a ramką oprócz kart pamięci zapewnia port USB. Cena ramki jest niewielka jak samo urządzenie i wynosi zaledwie 60 euro. Z pewnością ta ramka zmieści się na każdym biurku, ciesząc oko zdjęciami, które przywołają w nas wspomnienia i przy okazji wywołają miłe stymulujące do pracy odczucia.

A wiecie jaka byłaby moja wymarzona cyfrowa ramka fotograficzna? Przede wszystkim musiałaby kosztować niedużo, na pewno nie więcej niż 250 zł. Powinna mieć wyświetlacz LCD o przekątnej 10 cali, komunikować się z komputerem przy pomocy sieci WiFi, z możliwością pobieranie zdjęć z dysku komputera, oraz posiadać dwa piloty zdalnego sterowania przyczepiane do kluczy.

źródło: akihabaranews

Źródło artykułu:WP Fotoblogia
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)