Najnowszy Photoshop CC i Lightroom na Twoim komputerze już za 12,29 euro miesięcznie!

Najnowszy Photoshop CC i Lightroom na Twoim komputerze już za 12,29 euro miesięcznie!
Redakcja Fotoblogia.pl

24.11.2013 22:07, aktual.: 26.07.2022 20:06

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Zgodnie z zapowiedziami, Adobe udostępniło nowy pakiet subskrypcji specjalnie dla fotografów, czyli zestaw Photoshop + Lightroom. Kosztuje on niewiele ponad 12 euro, a otrzymujemy w pełni aktualizowany pakiet aplikacji.

Aby skorzystać z tej promocji, trzeba mieć jedną z poprzednich wersji Photoshopa lub pakiet Creative Suite, jednak nie starszą niż wersja CS3. Osoby, które zajmują się fotografią od jakiegoś czasu, ta informacja z pewnością ucieszy. Jeszcze bardziej ucieszy fakt, że na krótki okres do 2 grudnia oferta jest dostępna dla wszystkich, bez wyjątku!

Płacąc około 50 zł miesięcznie, zyskujemy dostęp do dwóch najbardziej popularnych i z pewnością najlepszych aplikacji fotograficznych. W skali roku wydatek 600 zł nieznacznie przekracza pudełkową wersję Lightrooma, ale fotograf otrzymuje zarówno program do wywoływania RAW-ów, jak i pełnoprawnego Photoshopa CC, wraz z dodatkowymi usługami Creative Cloud: 20GB przestrzeni w chmurze, dostępem do materiałów szkoleniowych oraz narzędziem Behance Prosite.

Obraz

Naszym zdaniem to świetna oferta: cena jest bardzo przystępna, a oferta subskrypcji zapewnia stały dostęp do poprawek i najnowszej wersji oprogramowania. To bardzo ważne szczególnie z punktu widzenia aktywnych fotografów, którzy wykorzystują w pracy różny sprzęt. Starsze wersje nie wspierają bowiem obsługi RAW-ów z najnowszych modeli aparatów. Jeśli zdecydujecie się na subskrypcję, problem zniknie.

To także tańsze rozwiązanie, niż kupowanie np. pudełkowej wersji pakietu CS6. Koszt wersji pudełkowej aplikacji wynosi nieco ponad 3 000 zł. Na subskrypcję CC wydamy tyle dopiero po 5 latach, a zawsze mamy najnowszą wersję oprogramowania, poza tym nie musimy wydawać jednorazowo dość dużej kwoty.

Po 2 grudnia oferta będzie dalej dostępna dla posiadaczy Photoshopa CS3 lub nowszego. Pamiętajcie: jest ważna tylko do końca roku (31.12.2013 r.), więc nie zwlekajcie!

Więcej informacji uzyskacie na stronach:

Źródło artykułu:WP Fotoblogia
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)