Najpiękniejsze zdjęcia psów w konkursie Dog Photographer of the Year 2018

Najpiękniejsze zdjęcia psów w konkursie Dog Photographer of the Year 2018

Konkurs Dog Photographer of the Year jest organizowany corocznie przez The Kennel Club. Trzynasta edycja konkursu przyniosła niesamowite zdjęcia czworonogów z całego świata. Z ponad 10 000 zgłoszeń z 70 krajów i różnych regionów zostały wyróżnione te najlepsze.
Konkurs Dog Photographer of the Year jest organizowany corocznie przez The Kennel Club. Trzynasta edycja konkursu przyniosła niesamowite zdjęcia czworonogów z całego świata. Z ponad 10 000 zgłoszeń z 70 krajów i różnych regionów zostały wyróżnione te najlepsze.
Źródło zdjęć: © © Robyn Pope / III miejsce w kat. Szczeniaki / [www.dogphotographeroftheyear.org.uk](https://www.dogphotographeroftheyear.org.uk/)
Marcin Watemborski
19.07.2018 12:14, aktualizacja: 19.07.2018 15:15

Psy to jedne z najbardziej ukochanych przez nas domowych czworonogów. Kochają bezgranicznie i doceniają wszystko, co im dajemy. Również chętnie pomagają nam w życiu codziennym. Zobaczcie najlepsze zdjęcia, wyróżnione w prestiżowym konkursie.

Pierwsze miejsce w całym konkursie zajęła Monica van der Maden z Holandii, która zaprezentowała bajkowe zdjęcie suczki o imieniu Noa, siedzącej samotnie w lesie. Ten kadr zdobył również pierwsze miejsce w kategorii ”Staruszki”. Fotografka pracuje z psami od 18 lat i doskonale wie jak to robić.
Pierwsze miejsce w całym konkursie zajęła Monica van der Maden z Holandii, która zaprezentowała bajkowe zdjęcie suczki o imieniu Noa, siedzącej samotnie w lesie. Ten kadr zdobył również pierwsze miejsce w kategorii ”Staruszki”. Fotografka pracuje z psami od 18 lat i doskonale wie jak to robić.© © Monica van der Maden / Psi Fotograf Roku, I miejsce w kat. Staruszki / [www.dogphotographeroftheyear.org.uk](https://www.dogphotographeroftheyear.org.uk/)
Inni fotografowie zdobyli wyróżnienia w następujących kategoriach: Portret, Najlepszy przyjaciel człowieka, Psie zabawy, Psy w pracy, Szczeniaki, Staruszki, Kocham psy ponieważ.... (kategoria dla dzieci w wieku 12-17 lat), Młody psi fotograf (dla dzieci poniżej 11 lat), Psi asystenci i ratownicy.
Inni fotografowie zdobyli wyróżnienia w następujących kategoriach: Portret, Najlepszy przyjaciel człowieka, Psie zabawy, Psy w pracy, Szczeniaki, Staruszki, Kocham psy ponieważ.... (kategoria dla dzieci w wieku 12-17 lat), Młody psi fotograf (dla dzieci poniżej 11 lat), Psi asystenci i ratownicy.© © Mariah Mobley / I miejsce w kat. Młody psi fotograf / [www.dogphotographeroftheyear.org.uk](https://www.dogphotographeroftheyear.org.uk/)
Jak widzicie – poziom był naprawdę wysoki. Przyznajcie szczerze, że na waszych twarzach zagościł uśmiech. Więcej zdjęć znajdziecie na stronie internetowej konkursu.
Jak widzicie – poziom był naprawdę wysoki. Przyznajcie szczerze, że na waszych twarzach zagościł uśmiech. Więcej zdjęć znajdziecie na stronie internetowej konkursu.© © Elinor Roizman / I miejsce w kat. Psie zabawy / [www.dogphotographeroftheyear.org.uk](https://www.dogphotographeroftheyear.org.uk/)
Obraz
© © Tracy Kidd / I miejsce w kat. Psy w pracy / [www.dogphotographeroftheyear.org.uk](https://www.dogphotographeroftheyear.org.uk/)
Obraz
© © Tamara Kedves / I miejsce w kat. Kocham psy, ponieważ... / [www.dogphotographeroftheyear.org.uk](https://www.dogphotographeroftheyear.org.uk/)
Obraz
© © Joana Matos / I miejsce w kat. Najlepszy przyjaciel człowieka / [www.dogphotographeroftheyear.org.uk](https://www.dogphotographeroftheyear.org.uk/)
Obraz
© © Carol Durrant / I miejsce w kat. Portret / [www.dogphotographeroftheyear.org.uk](https://www.dogphotographeroftheyear.org.uk/)
Obraz
© © Klaus Dyba / I miejsce w kat. Szczeniaki / [www.dogphotographeroftheyear.org.uk](https://www.dogphotographeroftheyear.org.uk/)
Obraz
© © Sonya Kolb / I miejsce w kat. Psi ratownicy / [www.dogphotographeroftheyear.org.uk](https://www.dogphotographeroftheyear.org.uk/)
Obraz
© © Mariah Mobley / I miejsce w kat. Młody psi fotograf / [www.dogphotographeroftheyear.org.uk](https://www.dogphotographeroftheyear.org.uk/)
Obraz
© © Cristina Nadalin / II miejsce w kat. Psi asystenci / [www.dogphotographeroftheyear.org.uk](https://www.dogphotographeroftheyear.org.uk/)
Obraz
© © Steff Cousins / II miejsce w kat. Psie zabawy / [www.dogphotographeroftheyear.org.uk](https://www.dogphotographeroftheyear.org.uk/)
Obraz
© © Richard Lane / II miejsce w kat. Psy w pracy / [www.dogphotographeroftheyear.org.uk](https://www.dogphotographeroftheyear.org.uk/)
Obraz
© © Elise Finney / II miejsce w kat. Kocham psy, ponieważ... / [www.dogphotographeroftheyear.org.uk](https://www.dogphotographeroftheyear.org.uk/)
Obraz
© © Sherilyn Vineyard / II miejsce w kat. Najlepszy przyjaciel człowieka / [www.dogphotographeroftheyear.org.uk](https://www.dogphotographeroftheyear.org.uk/)
Obraz
© © Rachele Z. Cecchini / II miejsce w kat. Staruszki / [www.dogphotographeroftheyear.org.uk](https://www.dogphotographeroftheyear.org.uk/)
Obraz
© © Katarzyna Siminiak / II miejsce w kat. Portret / [www.dogphotographeroftheyear.org.uk](https://www.dogphotographeroftheyear.org.uk/)
Obraz
© © Charlie Nunn / II miejsce w kat. Szczeniaki / [www.dogphotographeroftheyear.org.uk](https://www.dogphotographeroftheyear.org.uk/)
Obraz
© © Leslie Plesser / II miejsce w kat. Psi ratownicy / [www.dogphotographeroftheyear.org.uk](https://www.dogphotographeroftheyear.org.uk/)
Obraz
© © Sienna Wemyss / II miejsce w kat. Młody psi fotograf / [www.dogphotographeroftheyear.org.uk](https://www.dogphotographeroftheyear.org.uk/)
Obraz
© © Craig TurenerBullock / III miejsce w kat. Psi ratownicy / [www.dogphotographeroftheyear.org.uk](https://www.dogphotographeroftheyear.org.uk/)
Obraz
© © Sarah Beeson / III miejsce w kat. Psie zabawy / [www.dogphotographeroftheyear.org.uk](https://www.dogphotographeroftheyear.org.uk/)
Obraz
© © Ian Squire / III miejsce w kat. Psy w pracy / [www.dogphotographeroftheyear.org.uk](https://www.dogphotographeroftheyear.org.uk/)
Obraz
© © Kristen acn Ravenhorst / III miejsce w kat. Kocham psy, ponieważ... / [www.dogphotographeroftheyear.org.uk](https://www.dogphotographeroftheyear.org.uk/)
Obraz
© © Cheryl Murphy / III miejsce w kat. Najlepszy przyjaciel człowieka / [www.dogphotographeroftheyear.org.uk](https://www.dogphotographeroftheyear.org.uk/)
Obraz
© © Philip Wright / III miejsce w kat. Staruszki / [www.dogphotographeroftheyear.org.uk](https://www.dogphotographeroftheyear.org.uk/)
Obraz
© © Michael M Sweeney / III miejsce w kat. Portret / [www.dogphotographeroftheyear.org.uk](https://www.dogphotographeroftheyear.org.uk/)
Obraz
© © Christina Roemmelt / III miejsce w kat. Psi ratownicy / [www.dogphotographeroftheyear.org.uk](https://www.dogphotographeroftheyear.org.uk/)
Obraz
© © Maisie Mitford / III miejsce w kat. Młody psi fotograf / [www.dogphotographeroftheyear.org.uk](https://www.dogphotographeroftheyear.org.uk/)
Źródło artykułu:WP Fotoblogia
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)