Najpopularniejsze zdjęcie na Intagramie przedstawia… jajko! Ma ponad 25 milionów lajków

Najpopularniejsze zdjęcie na Intagramie przedstawia… jajko! Ma ponad 25 milionów lajków

Najpopularniejsze zdjęcie na Intagramie przedstawia… jajko! Ma ponad 25 milionów lajków
Źródło zdjęć: © © [world_record_egg](https://www.instagram.com/world_record_egg/)
Marcin Watemborski
14.01.2019 09:54, aktualizacja: 26.07.2022 15:59

Pamiętacie zdjęcie ziemniaka sprzedane za milion euro? W artystycznym światku zdarzają się takie koszmarki. Tym razem nie o sprzedaży, a o popularności mowa. To zdjęcie w jeden wieczór zgromadziło ponad 18 milionów serduszek na Instagramie.

Do kogo należał dotychczasowy rekord?

W lutym 2018 roku padł rekord polubień na Instagramie za sprawą zdjęcia, które wrzuciła Kylie Jenner. Przedstawiało ono córkę celebrytki – Stormi Webster. Obecnie fotka ma prawie 18,3 miliona polubień. Rekord jednak został pobity!

Co było pierwsze – jajo czy kura?

Odwieczne pytanie ludzkości, ale stawiam na... jajko. I o nie właśnie się rozchodzi. Zdjęcie jajka na koncie ”world_record_egg” zostało opublikowane 4 stycznia 2019 roku. Celem założenia konta i wrzucenia posta było celowe obalenie dotychczasowego rekordu ustalonego przez Kylie Jenner.

W niedzielę zdjęcie błyskawicznie rozeszło się w internecie. Z 9 milionów polubień zrobiło się 18, przebijając zdjęcie celebrytki. W trakcie pisania tego artykułu, rzeczone jajko ma już ponad 25 milionów polubień. Swoją drogą – ma na imię Eugene, a jego ”mamusią” jest Henrietta – kura z brytyjskiej wsi. Niestety odmówiła udzielenia komentarza. Poniżej możecie też zobaczyć odpowiedź Kylie Jenner na akcję z jajkiem.

Zobacz też: Cybersejf – jak stworzyć bezpieczne hasło?
Źródło artykułu:WP Fotoblogia
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)