Najpopularnieszje zdjęcia Flickr 2015 roku. Polacy wśród wyróżnionych

Najpopularnieszje zdjęcia Flickr 2015 roku. Polacy wśród wyróżnionych07.12.2015 09:11
Najpopularnieszje zdjęcia Flickr 2015 roku. Polacy wśród wyróżnionych
Źródło zdjęć: © © [Flickr SpaceX Photos](https://www.flickr.com/photos/spacexphotos/)

Z milionów zdjęć wrzuconych na portal Flickr wybrano 25 najlepszych. Zobaczcie jak wyglądają najpiękniejsze, najbardziej dynamiczne i najpopularniejsze fotografie tej światowej społeczności.

Kryterium wyboru zdjęć bazowało na ocenach i ilości komentarzy pod poszczególnymi pracami. Zdjęcia były oceniane przy użyciu algorytmu mierzącego działania użytkowników – w tym ile razy zostały dodane do ulubionych oraz ile razy zostały wyświetlone na tle innych.

Sprawiło to, że najpopularniejsi użytkownicy z największą liczbą kliknięć zostali wyróżnieni kilkukrotnie. Ekipa Flickra wybrała najwyżej plasujące się w rankingu zdjęcia.

Podczas, gdy większość fotografii jest autorstwa weteranów portalu, najwyżej ocenione zdjęcie jest autorstwa użytkownika – SpaceX Photos, który założył konto pod koniec 2014 roku. Ciekawostką jest, że jest to również jeden z pierwszych publikujących, który zezwolił na przeniesienie swojej twórczości do domeny publicznej.

Dzięki 115 milionom użytkowników oraz wyróżnionym świat globalnej społeczności fotografów może się ciągle rozwijać. Na pewno każdy z Was znajdzie tu wiele wartościowych prac, które doceni.

Wśród wyróżnionych nie zabrakło użytkownika z Polski - Iwony Podlasińskiej

Więcej zdjęć znajdziecie na blogu portalu Flickr.

Źródło artykułu:WP Fotoblogia
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Udostępnij:
Komentarze (0)