SanDisk zrobił najszybsza na świecie kartę micro SD o pojemności 1TB

SanDisk zrobił najszybsza na świecie kartę micro SD o pojemności 1TB
Monika Homan

27.02.2019 11:24, aktual.: 26.07.2022 15:55

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Firma Western Digital chcąc spełnić rosnące oczekiwania klientów zapowiedziała nową kartę micro SD UHS-I o pojemności 1 TB, która zapewni najszybszy do tej pory transfer danych - 160 MB/s.

Nowa karta pamięci SanDisk Extreme microSD UHS-I o pojemności 1 TB została zaprojektowana z myślą o zapisywaniu i kopiowaniu dużych ilości plików szybciej niż kiedykolwiek.

Firma Western Digital wychodząc na przeciw potrzebom użytkowników rozwija swoje najbardziej wydajne rozwiązania łącząc dużą pojemność nośnika z jego szybkim transferem. SanDisk microSD UHS-I 1TB oferuje prędkość przesyłu danych sięgającą 160 MB/s. To najszybsza do tej pory karta micro SD na rynku.

SanDisk Extreme micro SD UHS-I 1TB
SanDisk Extreme micro SD UHS-I 1TB

W najnowszej karcie SanDisk micro SD zostały zastosowane autorskie technologie flash firmy Western Digital. Dostępna będzie również wersja o pojemności 512 GB. Obie wersje można już zamówić w przedsprzedaży, a na półkach pojawią się w kwietniu 2019. Nie znamy jeszcze polskich cen, ale na rynku zachodnim mają kosztować odpowiednio 200 lub 450 dolarów.

Źródło artykułu:WP Fotoblogia
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)