Najzabawniejsze zwierzaki domowe roku 2021. Spróbuj się nie zaśmiać!

Najzabawniejsze zwierzaki domowe roku 2021. Spróbuj się nie zaśmiać!

Najzabawniejsze zwierzaki domowe roku 2021. Spróbuj się nie zaśmiać!
Źródło zdjęć: © © Zoe Ross
Marcin Watemborski
08.12.2021 09:22, aktualizacja: 08.12.2021 13:50

Właśnie ogłoszono wyniki drugiego z naszych ulubionych konkursów fotograficznych. Comedy Pet Photography Awards to współzawodnictwo koncentrujące się na pupilach domowych. Zobaczymy tu nie tylko psy i koty, ale również inne, niezwykłe stworzenia. To, co wyprawiają, przechodzi ludzkie pojęcie!

Comedy Pet Photography Awards to drugi z humorystycznych konkursów organizowany przez ludzi, którzy stoją też za Comedy Wildlife Photography Awards. Podobnie jak pierwszy, ten również koncentruje się wokół najzabawniejszych zwierzaków z tą różnicą, że tematem są sytuacje domowe.

Oba konkursy, oprócz poprawiania humorów, mają jeszcze jedno ważne zadanie. Chodzi o zwiększenie świadomości ludzi na temat zwierząt oraz środowiska. Przy każdej edycji pojawiają się kolejne organizacje towarzyszące, które pomagają potrzebującym zwierzętom.

Obraz
© © Kathryn Trott

Tegoroczną edycję konkursu wygrała Zeo Ross za zdjęcie przedstawiające szczeniaka z mydlaną bańką przy pupie. Ten kadr tak rozbawił jurorów, że wręczyli jej nagrodę w wysokości 2000 funtów (prawie 11 tys. złotych). Kolejne 10 000 funtów (ponad 54 tys. złotych) zostało przekazane na organizację Animal Friend Insurance.

Sama historia czarnego szczeniaka na zdjęciu również jest ciekawa. Pepper to suczka, która została adoptowana ze schroniska po to, by dotrzymywać towarzystwa Dolly, cierpiącej na lęk separacyjny. Teraz oba pieski są nierozłączne i świetnie się dogadują.

Więcej zdjęć znajdziecie na stronie internetowej konkursu.

Obraz
© © Carmen Cromer
Obraz
© © Mary Ellis
Obraz
© © Sophie Bonnefoi
Obraz
© © Suzi Lonegran
Obraz
© © Jakub Gojda
Obraz
© © Jill Mehner
Obraz
© © Christine Johnson
Obraz
© © Manel Subirats Ferrer
Obraz
© © Colin Doyle
Obraz
© © Cory Seeman
Obraz
© © Mollie Cheary
Źródło artykułu:WP Fotoblogia
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (1)