Następca Nikona D60 z odchylanym wyświetlaczem?

Następca Nikona D60 z odchylanym wyświetlaczem?

Następca Nikona D60 z wychylanym monitorem?
Następca Nikona D60 z wychylanym monitorem?
Krzysztof Basel
06.04.2009 09:22, aktualizacja: 06.04.2009 11:22

Na forum strony somethingawful.com ukazało się "zdjęcie szpiegowskie" nowej lustrzanki Nikona. Użytkownik, który je umieścił, twierdzi, że wykonuje zdjęcia podczas kręcenia reklamy dla Nikona "gdzieś we Wschodniej Europie". Podobno na zdjęciu widzimy Nikona D500. Patrząc na wielkość aparatu wydaje się, że może to być raczej model D5000. Na fotografii dostrzeżemy też wychylany wyświetlacz lustrzanki. Tajemniczy model zobaczymy oficjalnie prawdopodobnie już za kilkanaście dni.

Na forum strony somethingawful.com ukazało się "zdjęcie szpiegowskie" nowej lustrzanki Nikona. Użytkownik, który je umieścił, twierdzi, że wykonuje zdjęcia podczas kręcenia reklamy dla Nikona* "gdzieś we Wschodniej Europie"*. Podobno na zdjęciu widzimy Nikona D500. Patrząc na wielkość aparatu wydaje się, że może to być raczej model D5000. Na fotografii dostrzeżemy też wychylany wyświetlacz lustrzanki. Tajemniczy model zobaczymy oficjalnie prawdopodobnie już za kilkanaście dni.

Indyjb z forum* *somethingawful.com dodaje jeszcze:

"Poprawcie mnie jeśli się mylę, ale z tego co wiem, to Nikon nie wypuścił jeszcze żadnej lustrzanki cyfrowej z odchylanym wyświetlaczem"

Podobno fotograf dysponuje większą ilością "zdjęć szpiegowskich".

Według innych, niepotwierdzonych plotek nowy Nikon ma posiadać matrycę o rozdzielczości 12 lub 15 megapikseli oraz tryb video, ale bez full HD.

Jakoś trudno uwierzyć w takie rewelacje, aczkolwiek plotki zawsze przybierają na sile przed targami lub oficjalnymi konferencjami, zapowiedzianymi przez producentów. Tak jest i tym razem. Kilka dni temu Nikon ogłosił datę konferencji, na której zaprezentuje nowe produkty. Być może właśnie 14 kwietnia zobaczymy tajemniczy model lub następcę półprofesjonalnej lustrzanki Nikon D300.

Źródło artykułu:WP Fotoblogia
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)