Naucz się portretu w Warszawie

fot. Francisca Casas / Flickr
fot. Francisca Casas / Flickr
Kamila Dworniczak

02.12.2010 12:45, aktual.: 01.08.2022 15:01

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

W połowie stycznia ruszają warsztaty fotografii portretowej, organizowane przez warszawską Akademię Fotografii. Będzie więc doskonała okazja, żeby wyćwiczyć i rozwinąć swój dotychczasowy warsztat. Zapisy już trwają.

Jak podają organizatorzy ? warsztaty skierowane są do osób, które chcą pogłębić swoją wiedzę z zakresu fotografii portretowej, a także cyfrowej obróbki zdjęć.

Start 15 stycznia. Program warsztatów obejmuje 60 godzin zajęć. Są wśród nich m.in. liczne ćwiczenia warsztatowe oraz pakiet wiadomości na temat kompozycji i estetyki obrazu. Organizatorzy obiecują, że na warsztatach teoria fotografii będzie się ściśle łączyć z praktyką.

Duży nacisk położono na kreatywność ? niestandardowe dobieranie oświetlenia, czasu naświetlania, punktu widzenia czy głębi ostrości. Program warsztatów obejmuje także komputerową obróbkę przygotowanych fotografii - dowiecie się sporo na temat odpowiedniej korekty i poprawnego zharmonizowana elementów obrazu.

Podczas trwania zajęć każdy uczestnik będzie miał możliwość bezpłatnego korzystania z aparatu Olympus PEN. Spotkania będą odbywały się co dwa tygodnie w Warszawie ? w weekendy, od 10.00 do 16.00. O udziale decyduje kolejność zgłoszeń, nie ma egzaminu ani rozmowy kwalifikacyjnej. Liczba miejsc jest jednak ograniczona.

Szczegółowy program i zasady płatności znajdują się na stronie organizatora: akademiafotografii.pl.

Źródło artykułu:WP Fotoblogia
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)