Nauka fotoreportażu w Warszawskiej Szkole Fotografii

Fot. Włodzimierz Pniewski
Fot. Włodzimierz Pniewski
Krzysztof Basel

19.01.2011 16:53, aktual.: 01.08.2022 14:49

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Już w najbliższą sobotę w Warszawskiej Szkole Fotografii odbędzie się spotkanie z wybitnym fotografem humanistycznym Włodzimierzem Pniewskim. Udział w zajęciach jest bezpłatny.

Podczas wykładu słuchacze będą mieli okazję zapoznać się z twórczością artysty, głównie z zakresu fotografii reportażu. Sobotni wykład poprowadzi Włodzimierz Pniewski - absolwent Wydziału Prawa i Administracji Uniwersytetu Warszawskiego. Jego prace pojawiły się w wielu tytułach prasowych, zarówno w kraju, jak i za granicą, m.in. w kwartalniku FOTOGRAFIA, tygodnikach Polityka, Der Spiegel, Alta Vista, dziennikach Die Tages Spiegel, Die Zeit.

Ponadto wystawiał swoje fotografie indywidualnie w galerii Hybrydy i w klasztorze w Górce Klasztornej (ekspozycja stała) oraz na wystawach zbiorowych. Fotografował w ZSRR, Rumunii, Bułgarii, Hiszpanii i Francji. Włodzimierz Pniewski jest również współautorem wielu okładek tygodników, książek i płyt oraz laureatem Nagrody Młodych im. Wyspiańskiego. Autorski wykład będzie miał charakter otwarty.

Spotkanie odbędzie się 22 stycznia o godz. 19.30 w Warszawskiej Szkole Fotografii przy ul. Łazienkowskiej 14. Więcej informacji na stronie www.wsfoto.art.pl.

Źródło: WSFoto

Źródło artykułu:WP Fotoblogia
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)