Nickelback łączy siły z Google i promuje usługę Zdjęcia w przeróbce piosenki

Nickelback łączy siły z Google i promuje usługę Zdjęcia w przeróbce piosenki
Marcin Watemborski

28.12.2020 12:51, aktual.: 28.12.2020 13:53

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Nickelback to kanadyjski zespół pop-rockowy, z którego internet śmieje się od wielu lat. Chad Kroeger, wokalista formacji, podchodzi do tego z przymrużeniem oka, co widać po przeróbce hitu "Photograph", który promuje Zdjęcia Google.

Utwór "Photograph" był na pierwszym miejscu listy przebojów w Wielkiej Brytanii i USA w 2005 roku. Ta piosenka doczekała się setek przeróbek w internecie i bez wątpienia stała się hitem, wyśmiewający zespół. Jednym z motywów przewodnich była fryzura lidera, która często była porównywana do klusek w zupce chińskiej. Podoba sprawa dotyczyła młodego Justina Timberlake’a.

Jedną z opcji Zdjęć Google jest przypominanie użytkownikom obrazów, które zostały wykonane danego dnia w przeszłości. Jest to jeden z motywów wykorzystanych w przeróbce "Photograph" na potrzeby promocji aplikacji. Minutowa parodia hitu zdecydowanie przypadnie do gustu miłośnikom internetowych memów.

Google tłumaczy powstanie filmiku tym, że okres między Bożym Narodzeniem, a Nowym Rokiem to czas refleksji i ludzie często wspominają zdjęcia z przeszłości. W szarej rzeczywistości, gigant chciał dać użytkownikom Zdjęć trochę uśmiechu.

Wybierz najlepsze sprzęty technologiczne tego roku i wygraj 5 tys. złotych! Wejdź na imperatory.wp.pl i zagłosuj.
Źródło artykułu:WP Fotoblogia
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)