Niderlandzka sielanka, czyli piękno holenderskiej jesieni

Niderlandzka sielanka, czyli piękno holenderskiej jesieni

Niderlandzka sielanka, czyli piękno holenderskiej jesieni
Źródło zdjęć: © © Vincent Croce / [Instagram](https://www.instagram.com/vincentcroce/)
Marcin Watemborski
22.11.2019 12:58, aktualizacja: 22.11.2019 13:58

Vincent Croce uwielbia nastrojowe zdjęcia krajobrazowe. Jego Instagram jest pełny delikatnych kadrów, pełnych tajemniczości. Niektóre z nich wyglądają jak sceneria z bajek Disneya, a to po prostu piękno Holandii.

Vincent Croce postanowił pokazać w tym roku swoim 115 tysiącom obserwujących na Instagramie, jak piękna jest holenderska wieś. Tej jesieni wziął aparat i wybrał się do Twente we wschodniej części kraju.

Fotograf wspomina, że podczas wędrówek co chwile widział kolejne kadry, a miejsce jest po prostu niesamowite. Gdzie tylko się nie obejrzał, robił zdjęcie. Nie ma się czemu dziwić, bo patrząc po fotografiach – w Twente jest naprawdę pięknie. Miejsca ze zdjęć wyglądają, jakby ludzie o nich zapomnieli, albo bardzo mocno dbali o czystość i nie zaburzanie naturalnego rytmu przyrody.

Vincent wyznaje, że pokochał to miejsce wiele lat temu, bo właśnie stamtąd pochodzi. Dookoła widział dawne farmy, które idealnie wpasowały się w nostalgiczny, sielankowy krajobraz uchwycony na jego aparacie. Nic dodać, nic ująć.

Więcej zdjęć z innych miejsc znajdziecie na Instagramie.

Źródło artykułu:WP Fotoblogia
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)