Nie mogli uwierzyć. Ten żart się udał. Wystarczy spojrzeć na ich miny

Nie mogli uwierzyć. Ten żart się udał. Wystarczy spojrzeć na ich miny

Nie mogli uwierzyć. Ten żart się udał. Wystarczy spojrzeć na ich miny
Marcin Watemborski
22.06.2021 09:25, aktualizacja: 26.07.2022 14:26

Nie wszystkie żarty muszą być przykre czy przerażające. Ten Youtuber pokazał, że "prankiem" można dać komuś uśmiech. Bohaterowie jego najnowszej akcji nie spodziewali się tak pozytywnego przekazu.

Na kanale HowAboutBeirut na YouTube pojawił się filmik z ciekawym fotograficznym żartem, który przyniósł "wkręconym" wiele radości. Nagranie pranku (ang. żart) o nazwie "Zaskakiwanie ludzi ich zdjęciami" pokazuje piękną współpracę żartownisiów.

Wszystko zaczynało się od namierzenia "ofiary". Ukradkiem robiono jej zdjęcie, po czym wykonywano kilkanaście szybkich wydruków. Chwilę później koło wybrańca przejeżdżał autobus rozkrzyczanych ludzi ze zdjęciami i skandującymi różne miłe hasła.

Surprising Humans with THEIR OWN PICTURES Prank

Wkręceni ludzie byli zaskoczeni, ale widać, że zrobiło się im miło. Chociaż przez chwilę byli traktowani jak gwiazdy i cała uwaga koncentrowała się na nich. Co ciekawe – nie wszyscy zareagowali w ogóle na akcję, jak starszy pan, który był jednym z "celów".

Oglądając to nagranie, trudno powstrzymać uśmiech. Jest miłe w odbiorze – po prostu fajne. Nie ma tu nic aż tak kontrowersyjnego, nikt nie ucierpiał, nie został wystraszony ani obrażony. Gdyby wszystkie żarty internetowe wyglądały w ten sposób, świat byłby lepszy. Niestety wielu Youtuberów, w tym polskich, goni za sławą i nie przejmuje się konsekwencjami swoich czynów.

Źródło artykułu:WP Fotoblogia
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)