Nie musisz mieć ciała modelki, by wyglądać jak modelka. Co zrobić, by dobrze wyglądać na zdjęciach?

Christine Buzan jest ekspertką od pozowania. Jej poradniki pomogą każdemu.
Christine Buzan jest ekspertką od pozowania. Jej poradniki pomogą każdemu.
Źródło zdjęć: © Instagram | Christine Buzan
Marcin Watemborski

27.03.2023 14:52

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Christine Buzan jest ekspertką od pozowania. Kobieta pokazuje innym, jak ustawić się do zdjęć i wyglądać świetnie, niezależnie od figury. Widać, że Christine zna się doskonale na tym, o czym mówi. Jej porady są proste i rzetelne. Każdy trik jest opatrzony odpowiednim zdjęciem. Nic, tylko robić sobie zdjęcia!

Nawet jeśli czujemy się ze sobą na co dzień doskonale i uwielbiamy się uśmiechać do zdjęć, nie zawsze wyglądamy na nich korzystnie. To, co widzimy my, a to, co widzi aparat, to dwa różne światy, o czym doskonale wie Christine Buzan.

Wystarczy inny obiektyw, a zmienia się wszystko. Smartfony wyposażone w szerokokątne aparaty są doskonałym przykładem. Gdy staniemy za blisko, od razu wyglądamy, jak byśmy byli trochę więksi niż w rzeczywistości. Przy portretach też możemy wyjść dziwnie.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

Na TikToku Christine Buzan jest mnóstwo porad, które są kierowane do wszystkich. Sama autorka nie ma ciała modelki Victoria’s Secret, ale doskonale wie, że nie trzeba być ekstremalnie szczupłym, by wyglądać dobrze. Chodzi o pewność siebie oraz świadomość własnego ciała.

Wśród porad Christine zobaczymy, co zrobić, by lepiej zaznaczyć talię lub ukryć podwójny podbródek. Jej wiedza i wprawne oko doskonale doradzą każdemu, kto chce wyjść na zdjęciu dobrze. Większość jej trików mogą wykorzystać zarówno panie jak i panowie. Rady, których dostarcza, są uniwersalne i często opierają się na perspektywie i odpowiednim ustawieniu smartfona, bo o takiej fotografii głównie mówi Buzan.

Jeśli już dowiedzieliście się tego, co zrobić, by dobrze wyglądać na zdjęciach, nie marnujcie czasu i idźcie się fotografować. Nie ma to jak porządna sesja na rozkręcenie dnia!

Marcin Watemborski, redaktor prowadzący Fotoblogii

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)