Niebo nad Nowym Jorkiem rozbłysło na niebiesko. Mieszkańcy myśleli, że to obcy

Niebo nad Nowym Jorkiem rozbłysło na niebiesko. Mieszkańcy myśleli, że to obcy
Źródło zdjęć: © @kesa_kay / [Instagram](https://www.instagram.com/p/Br7KQotHAS_/)
Monika Homan

28.12.2018 09:19, aktual.: 26.07.2022 16:00

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Niezwykłe widowisko mogli zobaczyć wczoraj w nocy mieszkańcy Nowego Jorku - w wyniku eksplozji transformatora w elektrowni Con Edison niebo rozświetliło się neonowo-niebieskim kolorem.

Wczoraj wieczorem niebo nad Nowym Jorkiem rozświetliło się błękitnym kolorem. Przyczyną tego nietypowego widoku był wybuch transformatora w okręgu Queens. W niektórych dzielnicach pożar rozświetlił niebo tak jasno, że noc wydawała się być dniem.

Mieszkańcy Nowego Jorku przestraszeni i zdezorientowani filmowali i robili zdjęcia, które od razu znalazły się w mediach społecznościowych. Krótko po wybuchu Nowojorski Departament Policji poinformował mieszkańców, że niebieskie światło jest wynikiem eksplozji transformatora w elektrowni i że pożar jest pod kontrolą.

W wyniku awarii na pobliskim lotnisku LaGuardia w Queens pojawiły się spore utrudnienia, a co za tym idzie również opóźnienia. Samoloty były kierowane na inne lotniska, a pasażerowie musieli czekać na swoje odloty przez kilka godzin.

Niebieska Łuna nad miastem była widoczna praktycznie w całym Nowym Jorku. Początkowo wśród mieszkańców pojawiły się różne pomysły dotyczące tego, co emituje niebieskie światło: katastrofa lotnicza, obcy, atak terrorystyczny, lub po prostu impreza.

Widowisko trwało kilka minut, a służby poradziły sobie z awarią w ciągu kilku kolejnych godzin. Przez ten krótki czas powstało wiele zdjęć, które teraz można znaleźć w mediach społecznościowych.

[h4][url=https://slack-redir.net/link?url=https%3A%2F%2Fwww.research.net%2Fr%2FKT98DX9] Interesujesz się technologiami? Opowiedz nam o tym?[/url][/h4]

Źródło artykułu:WP Fotoblogia
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)