Niebo nad Nowym Jorkiem rozbłysło na niebiesko. Mieszkańcy myśleli, że to obcy

Niebo nad Nowym Jorkiem rozbłysło na niebiesko. Mieszkańcy myśleli, że to obcy

Niebo nad Nowym Jorkiem rozbłysło na niebiesko. Mieszkańcy myśleli, że to obcy
Źródło zdjęć: © @kesa_kay / [Instagram](https://www.instagram.com/p/Br7KQotHAS_/)
Monika Homan
28.12.2018 09:19, aktualizacja: 26.07.2022 16:00

Niezwykłe widowisko mogli zobaczyć wczoraj w nocy mieszkańcy Nowego Jorku - w wyniku eksplozji transformatora w elektrowni Con Edison niebo rozświetliło się neonowo-niebieskim kolorem.

Wczoraj wieczorem niebo nad Nowym Jorkiem rozświetliło się błękitnym kolorem. Przyczyną tego nietypowego widoku był wybuch transformatora w okręgu Queens. W niektórych dzielnicach pożar rozświetlił niebo tak jasno, że noc wydawała się być dniem.

Mieszkańcy Nowego Jorku przestraszeni i zdezorientowani filmowali i robili zdjęcia, które od razu znalazły się w mediach społecznościowych. Krótko po wybuchu Nowojorski Departament Policji poinformował mieszkańców, że niebieskie światło jest wynikiem eksplozji transformatora w elektrowni i że pożar jest pod kontrolą.

W wyniku awarii na pobliskim lotnisku LaGuardia w Queens pojawiły się spore utrudnienia, a co za tym idzie również opóźnienia. Samoloty były kierowane na inne lotniska, a pasażerowie musieli czekać na swoje odloty przez kilka godzin.

Niebieska Łuna nad miastem była widoczna praktycznie w całym Nowym Jorku. Początkowo wśród mieszkańców pojawiły się różne pomysły dotyczące tego, co emituje niebieskie światło: katastrofa lotnicza, obcy, atak terrorystyczny, lub po prostu impreza.

Widowisko trwało kilka minut, a służby poradziły sobie z awarią w ciągu kilku kolejnych godzin. Przez ten krótki czas powstało wiele zdjęć, które teraz można znaleźć w mediach społecznościowych.

[h4][url=https://slack-redir.net/link?url=https%3A%2F%2Fwww.research.net%2Fr%2FKT98DX9] Interesujesz się technologiami? Opowiedz nam o tym?[/url][/h4]

Źródło artykułu:WP Fotoblogia
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)