Niecodzienna akcja ratunkowa. Strażacy ściągali z drzewa kota i… psa

Niecodzienna akcja ratunkowa. Strażacy ściągali z drzewa kota i… psa
Źródło zdjęć: © © Cover Images / FORUM
Paweł Ziemiński

20.12.2019 08:46, aktual.: 26.07.2022 15:04

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Strażacy często dostają zgłoszenia dotyczące kotów, które weszły na drzewo i nie potrafią z niego zejść. Nie ma w tym nic dziwnego, ale żeby na drzewie znalazł się owczarek niemiecki? Tego jeszcze nie było!

Koty ganiają myszy, a psy koty. Tak te było w tym przypadku. Kot uciekał przed pokaźnych rozmiarów owczarkiem i myślał, że na drzewie nic mu nie grozi. Jak bardzo musiał się zdziwić, gdy pies wskoczył za nim!

Strażacy dostali niecodzienne zgłoszenie i musieli podjąć kroki jak najprędzej. O ile koty potrafią skakać i jak wiadomo – zawsze spadają na cztery łapy, tak psy już nie. Tym bardziej spore owczarki niemieckie, które nie są specjalnie mądrymi zwierzakami i działają impulsywnie.

Obraz
© © Cover Images / FORUM

Nie było czasu do stracenia. Zwierzęta siedziały na drzewie i wystarczyłby mocniejszy podmuch wiatru, żeby oba spadły. Strażacy wzięli dużą drabinę i przystąpili do ratowania zwierząt. Na szczęście cała sprawa skończyła się dobrze i kot ani pies nie ucierpiały. Nie zmienia to faktu, że ten owczarek musi się dobrze zastanowić następnym razem, zanim pogna w nieznane za kociakiem.

Źródło artykułu:WP Fotoblogia
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)