Niedługo zobaczymy nową wersję VSCO na Androida oraz iOS

Niedługo zobaczymy nową wersję VSCO na Androida oraz iOS

Niedługo zobaczymy nową wersję VSCO na Androida oraz iOS
Źródło zdjęć: © Źródło: youtube.com
Marcin Watemborski
06.06.2016 08:30, aktualizacja: 26.07.2022 19:01

VSCO zaczynało od presetów do Lightrooma i Photoshopa. Obecnie jest to jedna z najbardziej popularnych aplikacji fotograficznych na urządzenia mobilne, która oferuje bardzo przystępne narzędzia do robienia i edycji zdjęć. Wkrótce będziemy mogli korzystać z ulepszonej wersji tego oprogramowania.

Firma VSCO zapowiada, że niedługo ich aplikacja mobilna przejdzie gruntowne zmiany. Według obecnie panujących trendach w mediach społecznościowych – i tutaj spotkamy się ze zmianą opcji edycyjnych, wyglądu oraz ekspansji w kierunku tworzenia społeczności. Platforma VSCO Originals ma być jeszcze lepsza i dostosowana do użytkowników.

Obraz
© © VSCO / [YouTube](https://www.youtube.com/watch?v=hhSl0xQzjCg)

Aplikacja będzie koncentrowała się na zmianie interfejsu, który ma stać się jeszcze bardziej przyjazny dla potencjalnych użytkowników, chociaż obecny i tak już jest wystarczająco prosty i czytelny. Również opcje wyszukiwania zdjęć mają być bardziej rozbudowane.

Obraz
© © VSCO / [YouTube](https://www.youtube.com/watch?v=hhSl0xQzjCg)

Nowa wersja VSCO nie jest jeszcze dostępna, lecz wydawcy zapewniają, że stanie się to naprawdę niedługo. Tymczasem, jeśli chcecie obserwować na bieżąco zmiany, zapraszamy na bloga firmy.

Źródło artykułu:WP Fotoblogia
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)