Nieprzyzwoity gest bramkarza Argentyny. Zdjęcie obiegło świat

Nieprzyzwoity gest bramkarza Argentyny. Zdjęcie obiegło świat19.12.2022 11:29
Mina szejka mówi wszystko.
Mina szejka mówi wszystko.
Źródło zdjęć: © Licencjodawca | Clive Brunskill

W finale Mistrzostw Świata 2022 zmierzyła się reprezentacja Argentyny oraz Francji. Piłkarze pierwszej z drużyn zdobyli zaszczytny tytuł. Nie ukrywali swojego zadowolenia. Spojrzenia przykuł zwłaszcza argentyński bramkarz, którego wybrano najlepszym bramkarzem mundialu. Jego reakcja na nagrodę spotkała się z oburzeniem na całym świecie.

Jak podają Sportowe Fakty, Emiliano Martinez otrzymał tytuł najlepszego bramkarza Mistrzostw Świata 2022, co było wisienką na torcie tuż po tym, jak jego drużyna zdobyła mistrzostwo. Jednak jego ogromne emocje pozostawiają wiele do życzenia. Chodzi o skandaliczny gest, który wykonał.

Skandaliczny gest Emiliano Martineza jest szeroko komentowany na świecie.
Źródło zdjęć: © Getty Images | Clive Brunskill
Skandaliczny gest Emiliano Martineza jest szeroko komentowany na świecie.

Mimo wspaniałego meczu między Francją, a Argentyną oraz doskonale bronionych bramek, Emiliano Martinez znalazł się na fali krytyki. Nie tylko kibice, ale również inni, którzy widzieli jego zachowanie, mają niepochlebne zdanie. Obsceniczny gest przyłożenia rękawicy do krocza oraz mimika piłkarza wyglądają naprawdę źle. Tym bardziej, gdy patrzy się na niego cały świat.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

Czy warto kupić stację zasilania Jackery Solar Generator 1000 Pro?

Zdjęcie, które obiegło cały świat, wykonał reporter Getty Images Clive Brunskill. Co ciekawe, w opisie zdjęcia na stronie agencji nie przeczytamy żadnego komentarza. Widać jednak spojrzenie szejka, który stoi obok. Różnice kulturowe między światem Zachodu a krajami arabskimi są ogromne. Takie zachowania w Katarze są niedopuszczalne.

Patrząc na to zdjęcie, od razu przypomina się skandaliczne zachowanie polskiego patocelebryty Alana Kwiecińskiego, który zasłynął w "Warsaw Shore". 30-latek po odejściu z programu, podstawił wziąć udział w galach walki typu freak fight. Żenujący gest i okrzyk "mmm, puuu!" znają chyba wszyscy, którzy śledzą na bieżąco media.

Marcin Watemborski, redaktor prowadzący Fotoblogii

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Udostępnij:
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)