Niesamowita przemiana 56 latka. Te zdjęcia to nie Photoshop

Niesamowita przemiana 56 latka. Te zdjęcia to nie Photoshop
Źródło zdjęć: © © CHRISTOPHER BAILEY PHOTOGRAPHY / MERCURY PRESS / FORUM
Paweł Ziemiński

05.12.2019 10:24, aktual.: 26.07.2022 15:06

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Na ćwiczenia nigdy nie jest za późno. Udowadnia to Yves Tighe, który zmienił swoje ciało nie do poznania. Jak wiadomo – w zdrowym ciele, zdrowy duch! Jeśli on dał radę, to czemu ty masz nie dać?

Ćwiczenia fizyczne są świetne na wszystko – zwłaszcza gdy stajemy się coraz starsi. Może nie od razu musimy wyglądać jak Yves Tighe, ale to świetna motywacja, by zacząć coś ze sobą robić. Tym bardziej zimą.

Yves Tighe ma 56 lat i stwierdził, że to świetny czas, by zacząć brać udział w konkursach dla kulturystów. Z ”tatuśka z oponką” zmienił się niesamowicie! Jego dotychczasowa rutyna bazowała na piwku, przekąskach i oglądaniu telewizji, ale miał już tego dość.

Obraz
© © CHRISTOPHER BAILEY PHOTOGRAPHY / MERCURY PRESS / FORUM

Zaczął chodzić na siłownię, ale na początku nie dawało to skutków. Wraz z kolegami uwielbiał skoczyć na piwko po stresującej pracy, jako konsultant informatyczny. Siedzący tryb życia jednak nie sprzyja dobremu samopoczuciu. Od 2013 roku Yves zaczął mieć problemy z doborem ubrań do swojej sylwetki, a lekarze zaczęli go ostrzegać przed wysokim cholesterolem.

Po dwóch latach od zaczęcia treningów, ciało Yvesa zmieniło się niesamowicie. Oczywiście w parze z ćwiczeniami idzie zmiana diety. Odstawienie piwka i czipsów oraz regularne odwiedziny na siłowni, doprowadziły do tego, że Yves wygrał już 2 konkursy dla kulturystów. Ciekawe, jak zareagowała na to jego żona.

Obraz
© © CHRISTOPHER BAILEY PHOTOGRAPHY / MERCURY PRESS / FORUM
Obraz
© © CHRISTOPHER BAILEY PHOTOGRAPHY / MERCURY PRESS / FORUM
Obraz
© © CHRISTOPHER BAILEY PHOTOGRAPHY / MERCURY PRESS / FORUM
Źródło artykułu:WP Fotoblogia
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)