Niesamowite umiejętności pilota drona poprowadziły go dookoła świata

Niesamowite umiejętności pilota drona poprowadziły go dookoła świata

Niesamowite umiejętności pilota drona poprowadziły go dookoła świata
Źródło zdjęć: © © Sam Kolder / [YouTube](https://youtu.be/kTWoeqPXpuo)
Marcin Watemborski
22.11.2019 12:58, aktualizacja: 22.11.2019 13:58

Sam Kolder jest filmowcem który ma świetne wyczucie kadru i naprawdę imponujące umiejętności pilotowania dronów. Zamieszczona przez niego kompilacja ujęć zapiera dech w piersi.

Fotografowanie i filmowanie dronami jest bardzo popularne. Nie trzeba już wynajmować samolotów, by zrobić zdjęcia lotnicze, ale konieczna jest indywidualna licencja pilota – ”prawo jazdy” na drona dla każdego profesjonalisty. Niewątpliwie jest nim Sam Kolder. Jego umiejętności są zachwycające!

Dzięki swojemu wyczucie kadrów, Sam Kolder wyrobił sobie już dość silne nazwisko w branży filmowców i pilotów dronów. Ten młody chłopak ma na Instagramie 1,5 miliona obserwujących i to nie bez powodu! Jego filmy i zdjęcia idealnie wpasowują się w popularną estetyką, a to, co wyprawia z dronem budzi zachwyt profesjonalistów.

KOLD - My Best Drone Clips 2019

Każdy z klipów Sama jest bardzo dynamiczny i spokojny jednocześnie. Płynny montaż i dobrze dobrana muzyka tworzą genialnie skomponowaną całość, którą po prostu świetnie się ogląda. Cenię Sama jeszcze za jedną rzecz – nie jest typem instagramowego influencera, który co chwilę wrzuca sponsorowaną treść. On po prostu tego nie robi, albo na tyle dobrze to ukrywa, że reklamy nie biją po oczach.

Więcej świetnych prac Koldera znajdziecie na jego Instagramie oraz YouTube.

Źródło artykułu:WP Fotoblogia
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)