Niesamowite zdjęcia zwierząt zrobione jeszcze przed narodzeniem

Niesamowite zdjęcia zwierząt zrobione jeszcze przed narodzeniem

Niesamowite zdjęcia zwierząt zrobione jeszcze przed narodzeniem
Źródło zdjęć: © © Peter Chinn
Marcin Watemborski
03.07.2018 11:50, aktualizacja: 03.07.2018 15:54

Brakuje słów, by opisać piękno tego projektu. Na zdjęciach zrobionych przez Petera Chinna dla National Geographic możemy zobaczyć zdjęcia malutkich zwierzątek jeszcze w brzuchach ich matek lub zamkniętych w jajku. To po prostu niesamowite.

Peter Chinn zrobił genialne zdjęcia. Czegoś takiego jeszcze nie widzieliśmy. Te fotografie przedstawiają zwierzęta w okresie płodowym w łonach ich matek lub zamknięte w skorupce jajka. Zastanawiacie się jak powstały? Tutaj odpowiedź wcale nie jest prosta.

W 2014 roku, Peter Chinn zebrał bardzo dużo materiału badawczego, by stworzyć ostateczne obrazy. Możemy śmiało je nazwać zdjęciami. Powstały one na podstawie kształtów, wychwyconych przez ultradźwięki, malutkich aparatów oraz grafiki komputerowej. Projekt ”Extraordinary Animals in the Womb” to prawdziwy hit.

Dzięki tej serii możemy zobaczyć, jak kształtują się nie tylko ssaki, ale również ptaki czy nawet węże w jajach. Cały projekt jest piękny i przerażający jednocześnie. Szczerze mówiąc – ja jestem nim zachwycony. Malutki pingwin wygląda po prostu przeuroczo.

Źródło artykułu:WP Fotoblogia
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)