Film, który zabierze cię w niesamowitą podróż po wyspach północy

Film, który zabierze cię w niesamowitą podróż po wyspach północy

Film, który zabierze cię w niesamowitą podróż po wyspach północy
Monika Homan
05.07.2018 07:06, aktualizacja: 05.07.2018 09:06

Chcecie na chwilę oderwać się od codzienności, uciec od zgiełku miasta i zaznać wolności na łonie natury? Załóżcie słuchawki i obejrzyjcie ten film!

Doug Urquhart jest filmowcem z Atlanty. Razem z żoną, Karen, z okazji ósmej rocznicy ślubu, wybrali się w podróż na Wyspy Owcze. Karen była w tym czasie ma Islandii, więc Doug dołączył do niej wraz z ich przyjacielem i rozpoczęli podróż przez skandynawskie krajobrazy Islandii i Wysp Owczych.

Dwutygodniowa podróż dostarczyła im niesamowitych wrażeń. Przemierzyli ponad 100 kilometrów pokonując górzysty teren. Celem tej wyprawy nie był film, a wypoczynek. Jednak Doug nie potrafił sobie odmówić wyciągnięcia swojego drona DJI Phantom 4 PRO i wzniesienia go w górę, wśród mgieł i ptaków.

W połączeniu ze świetnie dobraną muzyką, film robi na mnie ogromne wrażenie. Chociaż produkcji tego typu jest w sieci wiele, ten ma w sobie coś, co sprawia, że mam ochotę oglądać go w kółko. Budzi on we mnie coś w rodzaju tęsknoty. Najwyższy czas wyskoczyć za miasto.

Źródło artykułu:WP Fotoblogia
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)