Niespodziewany widok nad wulkanem. Uważają, że to było UFO

Niespodziewany widok nad wulkanem. Uważają, że to było UFO

Zauważyli ten obiekt nad wulkanem w Meksyku. Wierzą, że to UFO.
Zauważyli ten obiekt nad wulkanem w Meksyku. Wierzą, że to UFO.
Źródło zdjęć: © Facebook
Marcin Watemborski
13.01.2023 12:11

Para fotografów wybrała się na przechadzkę, podczas której robili zdjęcia wulkanu w Meksyku. Gdy wrzucili jeden kadr do sieci, internauci zaczęli go chętnie komentować. Zobaczyli nad kraterem dziwny obiekt, który wygląda jak dysk. Wierzą, że widzieli UFO.

Na zdjęciu opublikowanym w mediach społecznościowych, fotografka Karla Garcia zwraca uwagę na płaski, czarny obiekt nad kraterem. Pojawił się on na wysokości blisko 5500 m n. p. m. górując nad wulkanem Popocatepetl w okolicy miejscowości Atlixco w Meksyku.

Po wrzuceniu fotografii, ta bardzo szybko rozeszła się po sieci. Wielu użytkowników uważa, że jest to niezidentyfikowany obiekt latający, czyli popularne UFO. Karla oraz jej partner Luis Guerra często robią zdjęcia w okolicy Popocatepetl, zwłaszcza gdy wulkan daje oznaki erupcji.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

Tamtego dnia para fotografów wybrała się na zdjęcia chwilę po tym, gdy usłyszała huk z okolic góry. Guerra zaczął robić zdjęcia smartfonem i chciał uchwycić w jednym kadrze wulkan oraz Księżyc. Gdy Karla wrzuciła jedną z fotografii do internetu, zaczęła otrzymywać wiadomości na temat UFO. Sama na początku nie zwróciła uwagi na dziwny obiekt.

Temat bardzo szybko podłapały lokalne media oraz miłośnicy zjawisk nadprzyrodzonych i przybyszy z kosmosu. My jednak podchodzimy do tego bardzo sceptycznie. Patrząc na zdjęcie, można zauważyć, że obiekty jest rozmyty, co sugeruje, że był w ruchu. Biorąc pod uwagę, że w tle widzimy Księżyc, a kadr został zarejestrowany o godzinie 7:52 rano, podejrzewamy, że może być to po prostu lecący ptak, który rozmył się wskutek wydłużonego czasu naświetlania.

Marcin Watemborski, redaktor prowadzący Fotoblogii

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (28)