Kulisy podwodnej sesji: 2 modelki, 7 nurków i wielki wrak statku

Kulisy podwodnej sesji: 2 modelki, 7 nurków i wielki wrak statku

Kulisy podwodnej sesji: 2 modelki, 7 nurków i wielki wrak statku
Źródło zdjęć: © © Benjamin Von Wong
Krzysztof Basel
28.05.2014 12:31, aktualizacja: 26.07.2022 19:56

Zobaczcie kulisy powstawania pięknej podwodnej sesji fotografa Benjamina Von Wonga.

Materiał zza kulis został podzielony na dwie części. Pierwszy film możecie już obejrzeć. To forma zachęty, opis sytuacji, trudności, przedstawienie kilku konkretnych rad. Na drugą część musimy jeszcze chwilę zaczekać. Podwodna sesja została szczegółowo opisana na blogu fotografa, na który odsyłam Was po więcej informacji.

Epic underwater shipwreck photoshoot - The secret to success

Benjamin Von Wong to świetny fotograf i w ogóle bardzo interesująca postać. Jest inżynierem, który dla fotografii porzucił pracę w górnictwie. W nowej roli radzi sobie bardzo dobrze. Możecie go znać nie tylko z wyjątkowych, komercyjnych (i nie tylko) sesji zdjęciowych z rozmachem, ale także prowadzenia ciekawego bloga o fotografii.

Prawie rok temu pisaliśmy o nim także przy okazji innego filmu. Benjamin i jego koledzy nagrali 14 Nikonów (Nikon D800E, D4, D700, D7100, D7000, D800, D3, D3s, D5200, D600, lampa Nikon SB-900) i eksperymentowali z dźwiękiem powstającym przy uruchamianiu różnych ustawień w menu i naciskaniu spustu migawki. W ten sposób powstała prawdziwa symfonia z lustrzanek.

Nikon Symphony

Źródło artykułu:WP Fotoblogia
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)