Nieznane światy miniatur we własnym domu. Fotografka pokazała szczyt kreatywności!

Nieznane światy miniatur we własnym domu. Fotografka pokazała szczyt kreatywności!

Nieznane światy miniatur we własnym domu. Fotografka pokazała szczyt kreatywności!
Źródło zdjęć: © © Erin Sullivan / [Instagram](https://www.instagram.com/erinoutdoors/)
Marcin Watemborski
15.06.2020 11:16, aktualizacja: 15.06.2020 13:18

Erin Sullivan jest miłośniczką podróży i większość swojego czasu spędza poza domem, tworząc przepiękne kadry krajobrazowe. Niestety stało się tak, że została narzucona na nią kwarantanna z powodu koronawirusa SARS-CoV-2, więc wszystko, co jej zostało, to szukanie zajęcia siedząc w domu. Po tym projekcie widać, że wyszło jej to na dobre!

Erin Sullivan mieszka na stałe w Los Angeles, ale rzadko idzie ją zastać w domu. Chyba, że na zewnątrz panuje pandemia, a sama fotografka została objęta kwarantanną. Mimo swojego zamiłowania do podróżowania, natury, dzikiej przyrody i zdjęć krajobrazowych, Sullivan musiała poradzić sobie inaczej. Co zrobiła? Wzięła tom co miała pod ręką, zbudowała wymarzone scenki i wykonała kilka świetnych ujęć!

Realizacja każdego miniaturowego pomysłu zajmuje artystce od 10 do 60 minut. Powstaje wtedy nawet do 60 różnych ujęć, które opowiadają niestworzone historie. W projekcie znajdziemy brokułowy las, zarośla ze szparagów czy pietruszkowe korony drzew. Dopełnieniem każdego zdjęcia jest element imitujący ludzi, czyli niewielkie figurki w różnych pozycjach. Dzięki temu kadry Erin zyskują nowe życie.

Na zdjęciach zakulisowych zobaczymy rzeczy, których raczej nie spodziewalibyśmy się uświadczyć w konwencjonalnej fotografii krajobrazowej czy przyrodniczej. Bywa tak, że elementami scenerii są: makarony, bataty czy różne zioła, jak na przykład rozmaryn w roli choinkowego lasu. Widać, że lockdown wyzwolił niezłe pokłady kreatywności w Erin Sullivan.

Więcej zdjęć artystki znajdziecie na jej Instagramie.

Jeśli interesujesz się wystrojem wnętrz, prosimy - wypełnij tę ankietę. Dzięki za pomoc!
Źródło artykułu:WP Fotoblogia
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)