Nieznane światy miniatur we własnym domu. Fotografka pokazała szczyt kreatywności!

Nieznane światy miniatur we własnym domu. Fotografka pokazała szczyt kreatywności!
Źródło zdjęć: © © Erin Sullivan / [Instagram](https://www.instagram.com/erinoutdoors/)
Marcin Watemborski

15.06.2020 11:16, aktual.: 15.06.2020 13:18

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Erin Sullivan jest miłośniczką podróży i większość swojego czasu spędza poza domem, tworząc przepiękne kadry krajobrazowe. Niestety stało się tak, że została narzucona na nią kwarantanna z powodu koronawirusa SARS-CoV-2, więc wszystko, co jej zostało, to szukanie zajęcia siedząc w domu. Po tym projekcie widać, że wyszło jej to na dobre!

Erin Sullivan mieszka na stałe w Los Angeles, ale rzadko idzie ją zastać w domu. Chyba, że na zewnątrz panuje pandemia, a sama fotografka została objęta kwarantanną. Mimo swojego zamiłowania do podróżowania, natury, dzikiej przyrody i zdjęć krajobrazowych, Sullivan musiała poradzić sobie inaczej. Co zrobiła? Wzięła tom co miała pod ręką, zbudowała wymarzone scenki i wykonała kilka świetnych ujęć!

Realizacja każdego miniaturowego pomysłu zajmuje artystce od 10 do 60 minut. Powstaje wtedy nawet do 60 różnych ujęć, które opowiadają niestworzone historie. W projekcie znajdziemy brokułowy las, zarośla ze szparagów czy pietruszkowe korony drzew. Dopełnieniem każdego zdjęcia jest element imitujący ludzi, czyli niewielkie figurki w różnych pozycjach. Dzięki temu kadry Erin zyskują nowe życie.

Na zdjęciach zakulisowych zobaczymy rzeczy, których raczej nie spodziewalibyśmy się uświadczyć w konwencjonalnej fotografii krajobrazowej czy przyrodniczej. Bywa tak, że elementami scenerii są: makarony, bataty czy różne zioła, jak na przykład rozmaryn w roli choinkowego lasu. Widać, że lockdown wyzwolił niezłe pokłady kreatywności w Erin Sullivan.

Więcej zdjęć artystki znajdziecie na jej Instagramie.

Jeśli interesujesz się wystrojem wnętrz, prosimy - wypełnij tę ankietę. Dzięki za pomoc!
Źródło artykułu:WP Fotoblogia
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)